Opravná sada brzdiče Top Racing, 32x13 mm
Kód: 27226Detailní popis produktu
Opravná sada brzdiče Top Racing, 32x13 mm - Opravná sada brzdiče obsahuje 2 pístky a těsnění jak je na obrázku. Průměr pístků je 32 mm a výška je 13 mm. Před objednáním porovnejte rozměry pístků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové díly |
|---|---|
| EAN: | 8715705030857 |
| Univerzální: | Ano |
| Sada: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
| Výprodej: | Ano |
Vysoce kvalitní brzdové táhlo zadního kola vhodné pro Zündapp typy 540 448 CS 25 50 Hai 25 50 CX 25 K 80 Vyrobeno v Německu.
Držák brzdového třmenu VOCA pro Sherco s konkrétní vidlicí umožňuje montáž třmenu bez dalších úprav a není kompatibilní s konvenční teleskopickou vidlicí
Přímý adaptér určený pro brzdové hadice. Zajišťuje přímé napojení hadic a je vhodný pro použití tam, kde je vyžadováno přímé propojení.
Sada pro přestavbu na bezúdržbový spínač brzdového světla pro Simson zvyšuje spolehlivost a bezpečnost, bez nutnosti údržby.
Zadní brzdový štít s brzdovými paknami, vhodný pro Motobecane MBK 89 s bubnem Mofa Moped. Určeno pro zadní brzdu tohoto modelu.
Táhlo přední brzdy pro Puch Monza 4S s bubnovou brzdou. Určeno pro tento model jako kompatibilní díl předního brzdového ovládání.
Brzdový kryt vhodný pro Zündapp KS GTS, Kreidler, Hercules, DKW, KTM a mnoho dalších. Určen pro použití u uvedených značek.
Barevně eloxované pouzdro pro plovoucí brzdové kotouče Voca Racing které umožňuje více barevných akcentů na brzdovém kotouči.
Tento nerezový šroub brzdového vedení je určen pro Zündapp KS 80 a hodí se také pro mnoho dalších modelů podle potřeby.
Osa uložení brzd kompatibilní se stroji Zündapp GTS 50 typ 517 a 529, C 50 Sport typ 517 a 529, C 50 Super typ 441 a KS 50 typ 517.
Barevně eloxované pouzdro pro plovoucí brzdové kotouče vhodné pro Voca Racing které dodá vašemu brzdovému kotouči výrazné barevné akcenty.
Deska brzdového unášeče vhodná pro Zündapp GTS 50 typ 529 a pro KS 50 typ 530 a KS 80 typ 530. Vhodná pro výše uvedené modely.
Krátký nerezový čep pro upevnění brzdového štítu na Puch Maxi S, N, S 2A a Supermaxi LG1, LG2. Součástí je matice a podložka. Vhodné pro Puch E50 a ZA50.
Nastavitelné brzdové táhlo vhodné pro Honda MB MT a mnoho dalších modelů. Poskytuje možnost nastavení podle potřeb konkrétního použití.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.