Opravná sada brzdiče Naraku 30x13mm pro přední brzdič AJP
Kód: NK435.03Detailní popis produktu
Opravná sada brzdiče Naraku, je vhodná pro přední brzdiče AJP. Sada se skládá ze 2 pístků a těsnění. Rozměry pístků: 30x13mm, rozměry těsnících kroužků: 34x29mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové díly |
|---|---|
| EAN: | 4057237645241 |
| Univerzální: | Ano |
| Sada: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Zadní brzdový třmen gold pro Yamaha Aerox, Beta Ark, Aprilia SR a Malaguti F12. Nabízí spolehlivý výkon a dodává se s destičkami v elegantní zlaté úpravě.
Brzdový štít vhodný pro Puch Monza. Tato součást je určena pro použití s Puch Monza a je vhodná pro tento model podle uvedeného určení.
Zadní spínač brzdového světla vhodný pro MBK 125 a Yamaha X Max 125 250 a 400 určený k použití na uvedených modelech.
Vysoce kvalitní kotoučová brzdová sada pro Piaggio Ciao moped. Přesné díly, montáž bez úprav s kompatibilní vidlicí. Součástí předplněný třmen Loctite a testovaný černý náboj
Brzdová páka pro zadní náboj, vhodná pro Puch MV Moped Mokick. Uplatnění na těchto strojích jako páka zadní brzdy pro příslušný náboj.
Krátký nerezový čep pro upevnění brzdového štítu na Puch Maxi S, N, S 2A a Supermaxi LG1, LG2. Součástí je matice a podložka. Vhodné pro Puch E50 a ZA50.
Sachs pružina pedálového startu unášeče brzdy pro Hercules, Miele, DKW, KTM a Rixe. Originální náhradní díl ze starých zásob se špínou a povrchovou rzí.
Zadní brzdové táhlo včetně pružiny a matice. Top kvalita. Pasuje na Honda MT 5 8 Enduro. Součástí je pružina i matice.
Kompletní zajišťovací plech brzdového táhla pro Zündapp Bergsteiger CS CX, Super a Sport Combinette a GTS 50. Možná i další modely, ověřte dotazem.
Univerzální brzdová hadice určená pro univerzální použití. Brzdová hadice s univerzálním určením a využitím v oblasti brzd.
Černý brzdový třmen VOCA G Force Pro je vylepšená verze nabízející vysokou spolehlivost a výkon. Má sintrované destičky, snadnou montáž, robustnost, odolnost proti korozi a...
Brzdová vačka pro brzdový štít na předním kole, vhodná pro Puch Maxi S a N Mofa.
Držák brzdového třmenu VOCA pro Sherco s konkrétní vidlicí umožňuje montáž třmenu bez dalších úprav a není kompatibilní s konvenční teleskopickou vidlicí
Černá guma brzdového pedálu pro Puch MS, MV, VS a DS zajišťuje neklouzavé ovládání, přesné usazení a snadnou montáž. Odolá opotřebení i povětrnosti.
Brzdový vaček pro brzdové štíty na zadním kole dodávaný včetně šroubu a dvou podložek vhodný pro Puch Maxi S a N Mofas.
Kompletní zadní brzdový štít pro Simson zajistí rychlou obnovu brzd a spolehlivý výkon. Snadná montáž a široká kompatibilita modelů.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.