Opravná sada brzdiče Brembo Top Racing, 28x17 mm
Kód: 27221Detailní popis produktu
Opravná sada brzdiče Brembo Top Racing, 28x17 mm - Opravná sada brzdiče obsahuje 2 pístky a těsnění jak je na obrázku. Průměr pístků je 28 mm a výška je 17 mm. Určeno pro Brembo brzdiče zadní brzdy. Před objednáním porovnejte rozměry pístků.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové díly |
|---|---|
| EAN: | 8715705017650 |
| Univerzální: | Ano |
| Sada: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Barevně eloxované pouzdro pro plovoucí brzdové kotouče Voca Racing které umožňuje více barevných akcentů na brzdovém kotouči.
Zvýší brzdný výkon a bezpečnost tvého Simsona S51 díky přechodu na kotoučovou brzdu citlivější ovládání a kratší brzdná dráha.
Barevně eloxované pouzdro pro brzdové kotouče Voca Racing dodá vašemu kotouči výrazné barevné akcenty a osobitý vzhled.
Tento nerezový šroub brzdového vedení je určen pro Zündapp KS 80 a hodí se také pro mnoho dalších modelů podle potřeby.
Barevně eloxované pouzdro pro plovoucí brzdové kotouče vhodné pro Voca Racing které dodá vašemu brzdovému kotouči výrazné barevné akcenty.
Kompletní zadní brzdový štít s obložením, pružinami a brzdovou pákou, určený pro MBK Mobylette 51 Mofa Moped, jako kompletní sestava.
Vratná pružina brzdové páky předního brzdového štítu vhodná pro Puch.
Kompletní levé brzdová pumpa vhodná pro NiU N1S a další skútry vyrobené v Číně.
Snadná přestavba Simsonu S51 na účinnější kotoučové brzdy; výrazně lepší brzdný výkon, vyšší bezpečnost a jistější ovladatelnost.
Vysoce kvalitní kotoučová brzdová soustava pro Piaggio Ciao mopedy. Kompletní sada snadno namontovatelná s odpovídající teleskopickou vidlicí. Komponenty značky swiing jsou...
5dílná sada pro brzdový klíč s těsnicím a pojistným kroužkem, dvěma opěrnými podložkami a maticí. Vhodná pro Zündapp a mnoho dalších modelů.
Brzdné táhlo vhodné pro Suzuki řad GT, RG a ZR a pro model TS 50 Moped. Určeno pro použití na těchto typech Suzuki, podle uvedeného označení.
Vysoce kvalitní kotoučová brzdová sada pro Piaggio Ciao moped. Přesné díly, montáž bez úprav s kompatibilní vidlicí. Součástí předplněný třmen Loctite a testovaný černý náboj
Top sada gum pro brzdový válec, vyrobená v Itálii. Vhodná a určená pro Piaggio APE MP a APE Car, kompatibilní s těmito modely.
Křídlová matice brzdového táhla zadního kola pro Zündapp Bergsteiger, Combinette, Super a Sport Combinette, C 50, CS, CX, Hai, GTS, RS 50 a RS 50 Super
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.