Olejová vana Buchsenfuchs, černá lesklá, Vespa GTS Super 125ccm, GTS, GTS Super, GTV 300ccm HPE
Kód: MV875908BLDetailní popis produktu
Krásná olejová vana Buchsenfuchs, je vyrobena v té nejvyšší kvalitě. Tato olejová vana má okénko pro kontrolu hladiny oleje, díky tomu nemusíte již šroubovat žádnou měrku. Snadná a rychlá kontrola bez zašpinění! Olejová vana je vhodná pro skútry Vespa GTS Super 125ccm / GTS, GTS Super a GTV 300ccm HPE. Olejová vana je včetně těsnění. OEM číslo: 875908.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartery a kryty |
|---|---|
| Univerzální: | Ne |
| Výrobce: | Buchsenfuchs |
Oranžový kryt zapalování Voca CNC pro Minarelli AM6. Modulární, ladí s černým základem a alternátorem. Lepší větrání, více barev, volitelně otevřený.
Distanční ložisková trubka pro motorový čep mezi ložiskovými bloky skříně motoru. Vhodné pro všechny stroje s vertikálním motorem Minarelli.
Originální náhradní díly přímo z Itálie z továrny Motori Minarelli. Díly v originální, tedy v té nejvyšší kvalitě pro Váš stroj.
Originální náhradní díly přímo od výrobce Vašeho stroje se vyznačují především prvotřídní kvalitou a přesností výroby. Občas také trochu vyšší cenou, ale ne jednou dokáže cena...
Airsal nabízí věrnou repliku dříve nedostupné skříně motoru pro Peugeot 103 Mofa, která umožní kompletní repasi a záchranu klasických strojů.
Kompletní skříň motoru se dvěma přírubami pro karburátory, vhodná pro Peugeot 103 MVL RCX SP SPX VOGUE a MVL M 50ccm. Včetně sady těsnění a ložisek
Kliková skříň TPR Factory kompatibilní s motory Minarelli AM6 používanými v Aprilii, Betě a Peugeotu. Má vylepšené sání a je lehčí než standard.
Kryt zapalování v karbonovém vzhledu s logem TUNR.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Buchsenfuchs |
|---|---|
| Adresa : | Peter Thoma Werkelslay 8a 56727 Mayen - Germany |
| E-mail : | info@buchsenfuchs.de |