O-Kroužky příruby výfuku Stage6 R/T 70 AM6
Kód: S6-75ET42Detailní popis produktu
O-kroužky pro 70 ccm výfuk Stage6 R/T AM6. O-kroužky pro přírubu výfuku Stage6 R/T 70 ccm pro Minarelli AM6.
Sada obsahuje 10 těsnění:
- 5× O-kroužek 32 × 1,5 mm
- 5× O-kroužek 32 × 2,5 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a náhradní díly pro výfuky |
|---|---|
| EAN: | 4051272023323 |
Koleno výfuku vhodné pro mnohé Mofa, moped a mokick z 50. a 60. let, například DKW Super Hummel, Victoria či Express a další modely.
Univerzální nastavitelný držák výfuku, je v chromovém provedení a je vhodný pro různé mopedy. Délka: od 320 mm do 470 mm, montážní otvor horní: 12 mm, montážní otvor dolní: 10 mm.
Měděná pasta AKRAPOVIČ na výfuk je vhodná pro všechny spoje. OEM číslo: P-HF113.
Matice výfuku pro Sachs Mofa. Slouží k upevnění kolena výfuku a je určena právě pro tento model, takže pasuje k jeho výfukovému kolenu.
Černý koncový tlumič výfuku Motegra pro výfukovou soustavu Motegra Racing, vhodný pro modely Simson S50, S51 a S70. V černém provedení.
Těsnění výfuku vhodné pro Tomos. Slouží k utěsnění výfukového spoje u strojů této značky a je určeno jako náhrada za opotřebené těsnění.
VOCA tlumič s frézovanou koncovkou a karbonovým tělem. Pasuje na výfuky Metrakit SCR Barikit VOCA Rookie Warrior Blaze MJC KRM a další.
VOCA tlumič výfuku s koncovkou a odolným tělem který sedí na výfukové systémy řady výrobců včetně několika VOCA a dalších známých značek
Svorka výfuku vhodná pro Zündapp. Určena k uchycení výfuku u strojů Zündapp. Vhodná pro použití v aplikacích Zündapp, kde je potřeba svorka výfuku.
VOCA tlumič výfuku s růžovým tělem a černou koncovkou, kompatibilní s řadou výfukových systémů, kompaktní a odolný vůči vysokým teplotám.
VOCA tlumič výfuku s CNC frézovanou růžově eloxovanou koncovkou a karbonovým tělem. Hodí se na různé výfukové systémy včetně VOCA a dalších výrobců.
VOCA tlumič výfuku s CNC hliníkovou koncovkou a eloxovaným pláštěm. Černý plášť fialová koncovka. Hodí se na výfuky řady Metrakit SCR Barikit VOCA a další.
Černé koncovky VOCA pro koncové tlumiče výfuku s gravírovaným logem, spodní skořepinou s lichoběžníkovým designem a CNC zpracováním z hliníku
Chromované výfukové koleno v špičkové kvalitě pro DKW Super Hummel, Luxus a Zweirad Union Typ 126. Vhodné také pro další stroje jako Victoria.
Červený koncový tlumič výfuku od Voca Racing pro řadičky. Jednoduchý a výrazný prvek výfukového systému který je určený pro použití na řadičkách.
Sada uchycení výfuku VOCA Cross Rookie vhodná pro Rieju MRX a SMX jako náhradní kompletní montáž se všemi pružinami, podložkami, pouzdry, šrouby a silentbloky.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stage6 GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Eschberger Weg 43 66121 Saarbrücken Deutschland |
| E-mail : | info@stage6-racing.com |