Napínák řetězu Buzzetti, Gilera EC1, Piaggio, Vespa Ciao
Kód: BZA30429Detailní popis produktu
Pokud hledáte kvalitní náhradní díl nebo nářadí na Váš skútr nebo motorku, tak italský specialista Buzzetti je tu pro Vás. Velmi speciální přípravky jsou tu připraveny Vám ulehčit práci při běžném servisu nebo při generálních opravách. Vše ve 100% kvalitně Made in Italy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4250809519821 |
| Modely: | Ciao [ZAPC241200], Ciao PX [ZAPC241200] |
| Značky: | Piaggio, Vespa mopedy |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Doraz vypínací páky spojky VOCA Racing pro motory Minarelli AM6 chrání před problémy při řazení, snadno se montuje a zároveň vizuálně zvýrazní moped
Výborné sportovní zadní tlumiče MALOSSI RS24 TWINS jsou vhodné na skútry Yamaha 300 Versity XC, MBK 300 Kilibre, Honda SH 125 / 150 (2017-), Honda PCX 125 (2021-) a SYM Joymax...
Záslepka startéru VOCA Racing pro Minarelli horizontal nahrazuje startér a zakrývá otvor, chrání motor před nečistotami a vlhkostí. Modrá.
Stopper spojkové páky VOCA Racing zabraňuje posunu páky, chrání proti problémům se řazením a poškození motoru, snadná montáž a modrý vzhled.
Chromovaný přední blatník vhodný a určený pro modely Zündapp GTS 50, KS 50, C 50 Sport, CS 25, 50, KS 80 Moped a Mokick.
Černé plastové víčko nádrže se šroubovacím uzávěrem, vhodné pro Solex 3300, 3800 a 5000 s plastovou nádrží. Součástí je odvětrání a těsnicí kroužek.
Kryt řetězu STR8, Minarelli AM6 - různé barvy - Desingový kryt pastorku určený pro motory AM6. Jsou dodávány v černém, chromovém, červeném a modrém provedení.
Černé spolujezdecké stupačky s protiskluzovou gumou pro Honda C50 a C70 Cub. Sklopné, snadná výměna, tlumí vibrace a zvyšují jistotu i komfort.
Sada samolepek vhodná pro Zündapp KS 50 Sport. Samolepky nesou nápis KS 50 Sport a jsou určeny právě pro Zündapp KS 50 Sport.
Chromovaný přední držák blatníku pro Kreidler Florett Mustang a Cross. Zajišťuje pevné uchycení, ochranu před nečistotami a udržuje originalitu.
Sada červených transferových samolepek na nádrž a rám pro Puch Maxi S a N, Mofa a Moped. Samolepicí, přesně padnou, odolné a vhodné pro věrnou renovaci.
Záslepka startéru VOCA Racing s gravírovaným logem v červené barvě zakrývá otvor startéru, chrání motor a dodává sportovní vzhled.
Osa předního kola s maticí vhodná pro motocykly Rieju MRT modely E3 z let 2006 až 2010.
Nálepka Zündapp k jubileu 100 000 km pro milovníky nabízí kvalitní zpracování. Součástí je i pin. Autentický design dodá originální vzhled.
Sada upevňovacích desek pro přední blinkry vhodná pro mnoho modelů Derbi Senda, Aprilia RX a SX a také Gilera SMT a RCR.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Buzzetti S.R.L |
|---|---|
| Adresa : | Via Ronchetti 11 21040 Oggiona, Italy |
| E-mail : | info@buzzetti.com |