Nakopávačka STR8, Peugeot
Kód: STR-020.75/CA STR-020.75/CR STR-020.75/RE STR-020.75/BC Zvolte variantuDetailní popis produktu
Nakopávačka STR8, Peugeot - různé barvy - Tento model nakopávačky s klasickým vzhledem od STR8 zaujme na pohled asi každého, někteří ji vychvalují, druzí ji zas nemůžou ani vidět. Vše záleží na osobním vkusu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nožní startování, nakopávačka |
|---|---|
| EAN: | — |
Pastorek pro startér s lankem vhodný pro pravotočivé jednorychlostní motory Puch E50 se zapalováním PVL. Dodáván včetně příslušenství.
Červený startér s lankem pro Piaggio Ciao připravený k montáži a vhodný pro závodní zatížení. Montáž znemožní šlapací ústrojí takže jsou potřeba stupačky nebo prodloužení....
Pružina nakopávačky pro řadu Zündapp modelů včetně R 50, RS 50, C 50, GTS 50, KS 50, CS 50, CX 50, Hai 50, ZD 40, Sport Combinette, Falconette, KS 75 a KS 100
Stylová a kvalitní sada hliníkové řadičky a nakopávačky. Řadicí páka a nakopávačka je v krásné oranžové barvě, navíc je řadička skládací. Řadička s nakopávačkou je vhodná pro...
Seilzugstarter pro pravotočivé motory Puch E50 se zapalováním PVL. Dodáván s hnacím pastorkem. Montáž zablokuje šlapací ústrojí a vyžaduje úpravu osy.
Dorazový čep pro nakopávačku a držák pružiny pro Kreidler Florett RS RMC LF LH TM GT Eiertank Super 4 a Super 5. Číslo dílu 15.01.06.
Náhradní pružina nakopávačky, je vhodná pro mopedy Puch Maxi S / N 1-rychlostní [E50] s otáčením ve směru hodinových ručiček. OEM číslo: 349.1.13.336.1.
Pružina nakopávačky ve špičkové kvalitě, vyrobeno v Německu, vhodné pro modely Hercules K, Ultra, RS a RX, také KTM Comet a DKW.
Kvalitní chromová sklopná nakopávačka pro Yamaha FS 1 i další modely. Pro přesnou kompatibilitu u jiných modelů doporučujeme dotaz.
Upevňovací čep nakopávačky vhodný pro Puch Monza MS, VS, DS, VZ a MV s nakopávačkou. Určeno pro uvedené modely Puch Monza MS, VS, DS, VZ, MV.
Kluzné ložiskové pouzdro pro nakopávačku vhodné pro mnoho skútrů značek Minarelli Malaguti MBK a Yamaha 50 ccm 2taktních.
Černá guma určená na řadicí páku nebo páku nakopávačky pro Zündapp Mofas a Mopeds, vhodná pro tyto stroje od Zündapp. Lze použít na obou pákách.
Nakopávačka pro Hercules Miele DKW KTM a Rixe Mofa Mokick. Vhodná pro řady Sachs 50/3 a 50/4 v různých verzích a pro 2 3 a 4rychlostní motory.
Nakopávačka ve špičkové kvalitě, vhodná pro modely Hercules K. Zdůrazněna je vysoká kvalita provedení a určení pro tuto modelovou řadu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.