Náhon tachometru Vicma, Hyosung Karion 125
Kód: VC18624Detailní popis produktu
Náhon tachometru Vicma, Hyosung Karion 125 - Kvalitní náhrada za již vyběhaný náhon tachometru od firmy vicma. Délka náhonu 78cm. Pasuje na Hyosung RT 125 Karion. Kód výrobce 34910HM5401Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhon tachometru |
|---|---|
| EAN: | 8430525113947 |
| Modely: | RT 125 Karion -06 KM4SF41A |
| Značky: | Hyosung |
| Univerzální: | Ne |
| Součástky: | Náhon tachometru |
| Univerzální díl: | Ne |
Tachometrické lanko špičkové kvality vyrobené v Německu. Vhodné pro veteránské motocykly DKW TWN Triumph Lohner L 125.
Tachometrické lanko VDO pro Zündapp M 25/50 Bergsteiger, KS 50, Super Combinette, Sport Combinette, GTS a C a pro vybrané Kreidler, Miele, DKW, NSU a Hercules.
Špičkové lanko tachometru. Vhodné pro Yamaha TZR. Lanko pro tachometr v kvalitním provedení určené pro použití s Yamaha TZR.
Toto lanko otáčkoměru nabízí špičkovou kvalitu a je vhodné pro Yamaha TZR. Vysoce kvalitní provedení vhodné pro Yamaha TZR.
Kvalitní lanko tachometru z Německa je určeno pro motocykl Maico M250 B a je plně vhodné pro použití na tomto konkrétním modelu.
Lanko tachometru vhodné pro Simson Schwalbe KR 51/1 a KR 51/2 i pro další mopedy a mofy. Poskytuje kompatibilitu s více modely.
Tachometrické lanko v šedé barvě, špičková kvalita, vyrobeno v Německu. Vhodné pro Kreidler Florett, Zündapp, Hercules, Miele, DKW a NSU.
Šedé lanko tachometru v top kvalitě vhodné pro Zündapp Bergsteiger M 25 Typ 434 02 L1 a M 50 Typ 434 01 L0 pro tyto konkrétní modely.
Černé lanko tachometru špičkové kvality vhodné pro Java 25 Mofa Moped. Černé provedení a špičková kvalita pro Java 25 Mofa Moped.
Lanko tachometru v Top A kvalitě vyrobené v Itálii, vhodné k použití na mopedech Piaggio Bravo a Super Bravo Mofa Mopeds.
Černé lanko tachometru ve špičkové kvalitě, vhodné pro KTM Mofa Automatic a Sachs 502/1 AX, použitelné pro modely od roku 1972.
Lanko tachometru ve špičkové kvalitě. Kompatibilní s Neckermann Mosquito od roku výroby 1967, určeno přímo pro tento model.
Pasuje pro Hercules K 50 Ultra vzduchem chlazený a K 50 Ultra LC od roku 1978. Černé lanko tachometru v top kvalitě. Barva černá.
Vysoce kvalitní tachometrické lanko vyrobené v Německu, vhodné pro veteránské motocykly DKW TWN Triumph Lohner L 125. Špičková kvalita.
Tachometrické lanko připravené k montáži pro Honda MB 50, MB 80, MBX 80 a NSR 50 S. Vhodné pro uvedené modely. Vyrobeno v Japonsku.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.