Nádrž bez laku, Simson S50, S51, S70
Kód: 40551-B000Detailní popis produktu
Náhradní nelakovaná nádrž ve tvaru banánu, která je vhodná pro Simson S50, S51 a S70. Jde o repliku originálnu. V porovnání s ostatními nádržemi na trhu, patří tato mezi vyšší kvalitu. Nelakované díly jsou ideální pro individuální lakování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4057233986683 |
| Modely: | S51 / S51 Enduro [M531, M541, M542], S70 / S70 Enduro [M741] |
| Značky: | Simson |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
UV odolná samolepka na blatník s černým logem Zündapp na metalicky zlatém lesklém podkladu. Vyrobeno v Německu. Vhodná pro mnohé modely.
Kapotáž světlometu a maska světlometu vhodná pro Beta RR 50 od modelového roku 2021. Černé barevné provedení. Barva černá.
Stopper spojkové páky VOCA Racing zabraňuje posunu páky, chrání proti problémům se řazením a poškození motoru, snadná montáž a modrý vzhled.
Nastavitelné stupačky Voca Racing univerzální pro malé stroje. Extrémně robustní a stabilní, posuv dozadu pro lepší posed a větší náklon v zatáčkách.
Vedení řetězu pro Puch Maxi S pro Mofa Moped a Mokick. Je určeno výhradně pro model S s kyvnou vidlicí a tlumiči. Pouze pro něj.
Sportovní kryt kokpitu pro Zündapp GTS 50 a KS 50 typ 517 chrání přístroje a přesně sedí. Odolný materiál drží klasický vzhled a zlepšuje ovládání.
Velice kvalitní zadní tlumič MALOSSI RS1 je vhodný pro stroje YAMAHA Aerox, MBK Nitro a má délku 315mm. Tato řada tlumičů se zrodila díky touze firmy Malossi nabídnout...
Kryt řetězu STR8, Minarelli AM6 - různé barvy - Desingový kryt pastorku určený pro motory AM6. Jsou dodávány v černém, chromovém, červeném a modrém provedení.
Zlatý eloxovaný doraz vypínací páky spojky VOCA Racing chrání před posunem páky, problémy s řazením a poškozením motoru. Vhodné pro Minarelli AM6
Přední osa s maticí, pasuje na Rieju MRT od roku 2011, modely konkrétně E4 a E5, kompatibilní s těmito verzemi a ročníkem výroby.
8dílná sada kapotáže v černé barvě pro Piaggio MP3, modely 2008 až 2012. Obsahuje čelní, boční, vnitřní díly a zadní kryt.
Přenosová samolepka pro Zündapp KS 50 a Sport Combinette v červené barvě. Kompatibilní s oběma modely značky Zündapp.
Šedé plastové víčko nádrže s dvanáctihrannou hlavou a logem Puch pro Puch Mofa jako Maxi N. Otvor zajišťuje odvětrání. Po montáži do dvou dnů pevně sedí.
Bílý či krémově bílý uzávěr nádrže se šroubováním pro plastové nádrže Solex 3300 3800 5000 Mofa a Moped. Obsahuje odvzdušnění a těsnicí kroužek.
Oranžový doraz páky spojky VOCA Racing brání posunu páky, chrání proti problémům při řazení a poškození motoru, snadná montáž a optický akcent.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.