Nádrž bez laku, Simson S50, S51, S70
Kód: 40551-0000Detailní popis produktu
Náhradní nádrž bez laku, je vhodná pro stroje Simson S50, S51, S70. Jedná se o repliku originálního dílu za výbornou cenu, ve srovnání s jinými replikami patří k těm nejkvalitnějším.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4057237617217 |
| Modely: | S51 / S51 Enduro [M531, M541, M542], S70 / S70 Enduro [M741] |
| Značky: | Simson |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Zadní nerezový blatník pasuje na mnoho Mofa, Moped a Mokick, včetně Zündapp, Hercules, Kreidler a Puch. Bez předvrtaných otvorů, možné přizpůsobení.
Sada samolepek vhodná pro Zündapp KS 50 Sport. Samolepky nesou nápis KS 50 Sport a jsou určeny právě pro Zündapp KS 50 Sport.
Samolepka s nápisem Zweitakt Öl vhodná pro modely Honda MT 5, MT 8, MT 50, MT 80 a modely Honda MB 5, MB 8, MB 50, MB 80.
Černá zástěrka s upevňovacím plechem pro Velo Solex Mofa Moped, určená na přední blatník. Černé provedení a upevňovací plech pro použití na předek.
Přenosová samolepka pro Zündapp KS 50 a Sport Combinette v červené barvě. Kompatibilní s oběma modely značky Zündapp.
Anti dive kit VOCA pro Vespa Primavera zvyšuje stabilitu při prudkém brzdění a na nerovnostech a brání ponoření přední vidlice při zachování jízdního komfortu
Samolepka k výročí 50 000 km s logem Zündapp pro nadšence a sběratele. Sada zahrnuje odznak a je ideální pro stylové vylepšení stroje.
Sklopné nastavitelné stupačky Voca Racing s vyměnitelnými plastovými slidery a montážními díly pro YCF Minimotard ZS 155 Daytona 190 ZS 190 YX 160 SM 90 SM 125.
Kompletní sada ložisek kyvné vidlice pro zadní kolo pro Piaggio Vespa Ciao Bravo SI a Grillo Mofa Moped i další modely. Vyrobeno v Itálii, špičková kvalita.
Sada upevňovacích desek pro přední blinkry vhodná pro mnoho modelů Derbi Senda, Aprilia RX a SX a také Gilera SMT a RCR.
Guma na nosič od Bibia, nastavitelná s háčky na obou stranách. Univerzálně pasuje na různé mopedy Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Simson a další.
Výborný sportovní zadní tlumič MALOSSI RS24 je vhodný na skútry Vespa Primavera, Sprint 125, 150 ccm od roku výroby 2014. Tlumič má délku 360mm a průměr pístu 36mm. Jedná...
Kryt řetězu STR8, Minarelli AM6 - různé barvy - Desingový kryt pastorku určený pro motory AM6. Jsou dodávány v černém, chromovém, červeném a modrém provedení.
Dvoudílná sada samolepek Elektronik vhodná pro modely Kreidler Florett, RMC a RS. Určena k použití na těchto verzích motocyklů.
Doraz vypínací páky spojky VOCA Racing pro motory Minarelli AM6 chrání před problémy při řazení, snadno se montuje a zároveň vizuálně zvýrazní moped
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.