Nádrž a boční kryty, modrá, Simson S50, S51, S70
Kód: 49094Detailní popis produktu
Náhradní palivová nádrž s bočními kryty, je lakovaná v modré barvě. Nádrž je vhodná pro Simson S50, S51, S70. Připojení pro benzínový kohout M16x1,0 mm. Levý boční kryt je bez značení pro klíč zapalování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4057237674180 |
| Modely: | S51 / S51 Enduro [M531, M541, M542], S70 / S70 Enduro [M741] |
| Značky: | Simson |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Díky tomuto adaptéru od STR8, můžete velmi snadno přimontovat downhillová řidítka na Váš skútr. Adaptéry se vyrábí v několika velikostech a barevných provedeních.
Přední nerezový blatník univerzálně vhodný pro mnoho Mofa, Moped a Mokick jako Zündapp, Hercules, Kreidler, Puch a Simson. Bez otvorů, lze je doplnit.
Sada upevňovacích desek pro přední blinkry vhodná pro mnoho modelů Derbi Senda, Aprilia RX a SX a také Gilera SMT a RCR.
Pružina nakopávačky vhodná pro motocykly Honda MT50 a MB50. Spolehlivý díl pro výměnu u těchto modelů. Pasuje na uvedené typy.
Černá dvoudílná sada krytů pro Zündapp C 50 Sport, GTS 50 a KS50 přesně pasuje, chrání rám před nečistotami a vlivy a zachovává originální vzhled.
Stabilní kovový držák registrační značky pro pevné uchycení. Zajišťuje stabilitu držáku i registrační značky při používání.
Vedení řetězu pro Puch Maxi S pro Mofa Moped a Mokick. Je určeno výhradně pro model S s kyvnou vidlicí a tlumiči. Pouze pro něj.
Malá guma na nosič od Bibia. Nastavitelná s háčky. Univerzálně pasuje na různé mopedy jako Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Simson, KTM a další.
Záslepka startéru VOCA Racing s gravírovaným logem v červené barvě zakrývá otvor startéru, chrání motor a dodává sportovní vzhled.
Chromovaný přední blatník vhodný a určený pro modely Zündapp GTS 50, KS 50, C 50 Sport, CS 25, 50, KS 80 Moped a Mokick.
Šedá samolepka Transfer 22 pro Kreidler Flory MF přesně kopíruje tvary stroje, snadno se aplikuje, drží na různých podkladech a dlouho vydrží.
Sada samolepek vhodná pro Zündapp KS 50 Sport. Samolepky nesou nápis KS 50 Sport a jsou určeny právě pro Zündapp KS 50 Sport.
Kryt tachometru pro modely Zündapp KS 50, GTS 50 a C 50 z černého plastu spolehlivě chrání přístroj a zajišťuje bezpečnou montáž.
Doraz vypínací páky spojky VOCA Racing pro motor Minarelli AM6 brání posunu páky, zlepšuje spolehlivost řazení, snadná montáž, červený
Kvalitní hliníková zátka oleje Stage6, je s těsněním pro dokonalé utěsnění. Tyto olejové zátky jsou k dostání v mnoha barvách. Zátka má závit M16x2,0 a je vhodná pro motory...
Sada pro boční kryt Kreidler Flory MF a MP s potřebnými šrouby. Usnadňuje montáž a údržbu, drží pevně a pomáhá zachovat vzhled i funkčnost.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.