Mezikus zadního bzdového bubnu Venandi CNC, alu, Simson
Kód: 49697Detailní popis produktu
Tato CNC frézovaná hliníková rozpěrka od společnosti Venandi je vhodná pro zadního brzdového bubnu všech motocyklů Simson, jako jsou např. B. KR51/1 Schwalbe, KR51/2 Schwalbe, S50, S51, S53, S70, S83, SR4-1 Spatz, SR4-2 Star, SR4-3 Sperber, SR4-4 Habicht, SR50, SR80 nebo Simson Duo a zajišťuje potřebnou vzdálenost mezi kyvným ramenem a brzdovým štítem nebo brzdovým kotoučem.Barva: hliník
Simson OEM č. pro srovnání: 345441 / 345440-013
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové díly |
|---|---|
| EAN: | 4063892004910 |
| Modely: | KR50 Schwalbe [KRO RH50], KR51 - KR51/1 Schwalbe [M53, M53/1], KR51/2 Schwalbe [M531, M541], S51 / S51 Enduro [M531, M541, M542], S53 / S53 Enduro [M543], S70 / S70 Enduro [M741], S83 / S83 Enduro, SD50 Albatros [M543], SR 50 [M531, M533, M541, M542, M543], SR 80 [M741, M742, M743] |
| Značky: | Simson |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Barevně eloxované pouzdro pro brzdové kotouče Voca Racing dodá vašemu kotouči výrazné barevné akcenty a osobitý vzhled.
Originální brzdová vratná pružina NSU, nová z původních zásob. Vhodná pro Cavallino německé provedení a Quickly L, N, N 23 a S. Do vyprodání.
Brzdové vedení MOGA s ABE pro MZ ETZ. Měkčí pocit na páčce než Stahlflex, brzdí jako originál. Vyrobeno v Německu s atestem.
Brzdový štít pro velký náboj, použitelný vpředu i vzadu. Vhodný pro Kreidler Florett RS H K54/53, Florett RS B K54/503 a Mustang K54/512.
Držák brzdového třmenu VOCA pro Sherco umožňuje montáž radiálního třmenu bez úprav na specifickou vidlici. Není kompatibilní s konvenční teleskopickou vidlicí.
Brzdová páka pro zadní náboj, vhodná pro Puch MV Moped Mokick. Uplatnění na těchto strojích jako páka zadní brzdy pro příslušný náboj.
Nový brzdový pístek pro kotoučovou brzdu Tokico určený pro Kreidler Florett RS RMC K 54 ve špičkové kvalitě provedení.
Brzdová pružina vhodná pro Kreidler Florett Eiertank v provedeních K 54/0M, LF, LH, RM, TM, Super a RS, použitelná vpředu i vzadu.
Brzdné táhlo vhodné pro Suzuki řad GT, RG a ZR a pro model TS 50 Moped. Určeno pro použití na těchto typech Suzuki, podle uvedeného označení.
Univerzální brzdová hadice určená pro univerzální použití. Brzdová hadice s univerzálním určením a využitím v oblasti brzd.
Sachs pružina pedálového startu unášeče brzdy pro Hercules, Miele, DKW, KTM a Rixe. Originální náhradní díl ze starých zásob se špínou a povrchovou rzí.
Kompletní zadní brzdový štít pro Simson zajistí rychlou obnovu brzd a spolehlivý výkon. Snadná montáž a široká kompatibilita modelů.
Kompletní sada pro přestavbu Simsonu S51 na účinnější kotoučovou brzdu výrazně zlepší brzdný výkon a bezpečnost, snadná montáž.
Spolehlivé brzdové táhlo pro Simson Schwalbe KR51/2 zajišťuje přesný přenos brzdné síly a bezpečnější jízdu, ideální náhrada opotřebeného dílu.
Top sada gum pro brzdový válec, vyrobená v Itálii. Vhodná a určená pro Piaggio APE MP a APE Car, kompatibilní s těmito modely.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.