Matice osy M16x1 pro Kreidler
Kód: 53761Detailní popis produktu
Matice osy M16x1
Vhodná pro Kreidler Mofa Mokick. M16x1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilky a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8718336052052 |
| Modely: | Flory 50 2T, Flory 50 4T, RMC D125, RMC E50 4T, RMC F125, Flory MF 20 (MF 20) 72-79, Flory MF 32 (MF 32) 81-82, Florett Mustang/Cross 50 (K54/512) 74-77, Florett RS-GS (K54/503) 1980 |
| Značky: | Kreidler |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Filcový kroužek prachovky na osu zadního kola na stranu rozety. Pasuje na Kreidler Florett Eiertank, Super 4, Super 5 a další. Kvalitní náhradní díl.
Originální ráfek Kreidler Rigida pro přední kolo. Vhodný pro MF 2, Flory MF32, MF20 a MF22 pro moped a mofa. Kompozit s černými paprsky v pěti hvězdách.
Ráfek vhodný pro Piaggio Ciao Mofa Moped, určený pro montáž na tento model a kompatibilní s tímto typem. Vhodný pro použití na uvedeném mopedu.
Sada 144 kuliček určených pro použití v kuličkových ložiscích. Kuličky jsou dodávány v počtu 144 kusů. Určeno pro kuličková ložiska.
Rozpěrka náboje kola pro ložisko kola. Vhodná pro modely Kreidler Florett Flory a mnoho dalších, určena pro použití v náboji kola.
Kvalitní příruba zadního kola vyrobená v Itálii. Určena pro Piaggio Ciao, Ciao Mix, Grillo, Citta, Bravo a SI Mofa Moped.
Zadní sada drátů pro Kreidler Florett RSH RS L a Mustang poskytuje kvalitní, přesné a spolehlivé spojení ráfku s nábojem pro trvanlivou opravu.
Chromovaný ráfek vhodný pro modely Kreidler, Zündapp, Miele, Göricke, Gritzner, NSU, Simson, Hercules, Puch, Rixe a KTM. Vyrobeno v Evropě.
Ozdobné proužky na ráfky, univerzálně použitelné jako nálepka na okraj nebo dekor pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Simson, Mofa, Moped, Mokick a skútry.
Ráfek od Italcerchio vhodný pro Piaggio Ciao, Bravo a Boxer. Určení odpovídá těmto modelům a použití je pro ně přizpůsobeno.
Distanční pouzdro zadního kola vhodné pro Zündapp CX Hai 25/50 Typ 448 mofa moped, vyrobeno německým specialistou na příslušenství pro dvoukolové stroje.
Heidenau Oldtimer motocyklová duše. Vhodná k použití pro různé odpovídající rozměry pneumatik historických motocyklů.
Dva čisticí kroužky náboje pro malé i velké náboje a brzdové bubny. Pasují na modely značek Hercules, Kreidler, Puch, Simson, Zündapp aj. Vyrobeno v Německu.
Kompletní sada paprsků s niplemi pro Puch MV MS DZ a VS. Vhodné pro tyto modely. Sada je kompletní pro uvedené typy. Pro Puch.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.