Matice kolena výfuku 32mm, Simson S50, S51, S53, S70, S83, SR50, SR80, KR51/1, KR51/2, SR4
Kód: 42984Detailní popis produktu
Matice kolena výfuku 32mm, vhodná pro upravený výfuk Simson S50, S51, S53, S70, S83, SR50, SR80, KR51/1, KR51/2, SR4.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a náhradní díly pro výfuky |
|---|---|
| EAN: | 4057237636584 |
| Modely: | KR51 - KR51/1 Schwalbe [M53, M53/1], KR51/2 Schwalbe [M531, M541], S51 / S51 Enduro [M531, M541, M542], S53 / S53 Enduro [M543], S70 / S70 Enduro [M741], S83 / S83 Enduro, SD50 Albatros [M543], SR 50 [M531, M533, M541, M542, M543], SR 80 [M741, M742, M743] |
| Značky: | Simson |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Sada svorníků výfukového kolena obsahuje dva kusy a je vhodná pro Puch Maxi Mofa Moped Mokick. Kompatibilita je určena pro tento typ.
Těsnicí guma výfuku vhodná pro Rieju RR a RRX i pro Mokick Mofa a Moped a další. Vhodná pro uvedené modely a další uvedené stroje.
Růžové hliníkové koncovky VOCA pro koncové tlumiče s lichoběžníkovým designem spodní skořepiny s vygravírovaným logem a CNC obráběním
VOCA tlumič výfuku s CNC koncovkou ze světle modře eloxovaného hliníku a karbonovým tělem, kompatibilní s výfuky Metrakit SCR Barikit VOCA Blaze MJC KRM
Černé koncovky VOCA pro koncové tlumiče výfuku s gravírovaným logem, spodní skořepinou s lichoběžníkovým designem a CNC zpracováním z hliníku
Zelená hliníková VOCA koncovka výfuku s gravovaným logem a novým lichoběžníkovým designem. Součástí montážní O kroužky a nerezové šrouby.
Sada náhradního upevnění výfuku Voca Cross Rookie vhodná pro Sherco 50 SM R a SE R kompletní s veškerými montážními díly
Výfuková spona pro upevnění výfuku, vhodná mimo jiné pro motocykl Zündapp KS 125, určena k použití tam, kde je takový díl potřeba.
Koleno výfuku vhodné pro mnohé Mofa, moped a mokick z 50. a 60. let, například DKW Super Hummel, Victoria či Express a další modely.
Chromovaný tepelný štít pro Hercules K 50 RE RX s vyvýšeným výfukem a pro Mofa Moped Mokick a malé stroje jako Kreidler Zündapp Puch.
Svorka výfukového kolena vhodná pro Piaggio Vespa Ciao Citta Mofa Moped Mokick a další mopedy jako Hercules Kreidler Puch Simson.
Měděné kulaté těsnění výfuku pro mopedy a mofy značek Sachs, Kreidler, Hercules, KTM, DKW, Miele, Göricke a Gritzner, včetně Kreidler Florett Flory RS a RMC.
Černý koncový tlumič výfuku Motegra pro výfukovou soustavu Motegra Racing, vhodný pro modely Simson S50, S51 a S70. V černém provedení.
Modrá hliníková koncovka VOCA pro tlumič výfuku dodávaná s O kroužky a nerezovými šrouby má skořepinu s lichoběžníkovým tvarem a vygravírované logo.
Těsnění výfukového kolena vhodné pro Honda MT 8 a MB 8. Určeno pro tyto modely a nabízené jako odpovídající těsnění pro jejich výfukové koleno.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.