Lístky pro klapky Stage6 VForce3, 0,35 mm, karbon
Kód: S6-32500/CADetailní popis produktu
Lístky pro klapky Stage6 VForce3, 0,35 mm, karbon - Karbonové lístky od Stage6 pro klapky Vforce3 od Moto Tassinari. Náhradní díl pro Vaše klapky pokud se stane něco s originálně dodávanými klapkami. Nebo pokud ladíte klapky do posledního detailu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klapky a příruby |
|---|---|
| EAN: | 4051272215438 |
Sací membrána karburátoru pro Peugeot 103 Mofa Moped. Vhodná pro tento moped a určená k použití v jeho karburátoru. Pasuje na Peugeot 103.
Sací guma karburátoru Drilastic špičkové kvality, vyrobená v Německu. Vhodná pro Zündapp Combinette a další Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Rixe, KTM a DKW.
Tato zahnutá sací guma je vhodná pro Honda MT MB a také pro Mokick a další modely. Vhodná pro více modelů. Hodí se pro Honda MT MB i pro Mokick a další modely.
Distanční podložka membránového bloku Voca zlepšuje proudění směsi a zvyšuje výkon zejména ve vyšších otáčkách, barevná eloxace dodává optický akcent a umožňuje montáž větších...
Výborná sada klapek s přírubou Italkit W-Force, je vhodná pro stroje Aprilia RS 125 a motory Rotax. Průměr příruby 40mm.
Tuningová příruba určená pro stroje Kreidler, konkrétně Florett RS, RMC a RM, přičemž je vhodná také pro další modely této značky.
Tuningová hliníková příruba sacího kolena umožňuje namontovat karburátor Bing SRE na moped Zündapp Belmondo Typ 247. Příruba je z hliníku.
Tuning příruba pro modely Zündapp CS, CX, Hai, ZD, GTS a C 50 Sport a další. Určena jen pro závodní použití. Jízda na veřejných silnicích zakázána.
Příruba karburátoru vhodná pro Kreidler Florett a Flory, pro Moped i Mokick. Určena k montáži na tyto uvedené modely.
Tuningová příruba se šikmým připojením pro motory Sachs 504 a 505, používané u Hercules Prima, M, DKW a KTM Mofa, Moped a Mokick.
Příruba pro Puch Maxi vhodná pro tuning. Kompatibilní s karburátory Bing a ve špičkové kvalitě. Jen pro závody, silniční provoz zakázán.
DRILASTIC sací guma vyrobená v Německu. Vhodná mezi přírubu a karburátor u Zündapp Super Combinette C 50 Super a C 50 Sport i pro Mofa Moped Mokick.
Příruba vhodná pro Tomos. Tento díl je určen ke kompatibilnímu použití s produkty Tomos a hodí se tam, kde je potřeba příslušná příruba pro Tomos.
Pokud hledáte to nejlepší pro Váš stroj, tak Malossi je určitě to nejlepší co můžete vybrat. Na detailním popisu tohoto produktu pracujeme, pokud máte dotazy tak nás neváhejte...
Krátká sací guma karburátoru vhodná pro Zündapp. Vhodná tam, kde je vyžadována krátká varianta.
Sací guma karburátoru k rámu v špičkové kvalitě, vyrobená v Německu, vhodná pro NSU Quickly T, TT, TTK, L, N a S. Od německého specialisty.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stage6 GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Eschberger Weg 43 66121 Saarbrücken Deutschland |
| E-mail : | info@stage6-racing.com |