Lanko zadní brzdy Aprilia Habana, Mojito (Morini)
Kód: 32060Detailní popis produktu
Náhradní lanko zadní brzdy je vhodné pro skútry Aprilia Habana a Mojito 50 s motorem Morini na rok 1999 až 2004. OEM číslo: AP8214193.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové lanka |
|---|---|
| EAN: | 4250809530444 |
| Modely: | Mojito / Habana Custom 50 99-04 (Morini Motor) [ZD4PK01/ A1/ B1/ C1/ D1/ E1/ G1/ U1] |
| Značky: | Aprilia |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
MOGA brzdová hadice s ABE, top kvalita, vyrobená v Německu, pro Hercules KX 5 Ultra 80 AC RX 9. Včetně těsnicích podložek. Měkčí tlakový bod jako originál.
Černé přední brzdové lanko pro Puch Maxi L, L2, S a S2. Je předmontované, umožňuje přesnou a bezpečnou montáž a zajišťuje spolehlivé brzdění lepší ovladatelnost.
K montáži připravené brzdové lanko pro Zündapp M 25 50 Bergsteiger, KS 50 WC, Super Combinette a C 50 Super. Made in Germany. Dostupná další lanka a sady.
MOGA zadní brzdové lanko v šedé, kvalita z Německa, vhodné pro Solo 712 713 Mofa Moped, číslo dílu 73 00 185. Před koupí ověřte rozměry.
Kompletní, k montáži připravené lanko ruční brzdy pro Victoria DKW Zweirad Union Typ 110 ve špičkové kvalitě, vyrobené v Německu.
Kompletní lanko nožní brzdy ve špičkové kvalitě, připravené k montáži. Vhodné pro Puch VZ 50 V. Kvalita vyrobeno v Německu.
MOGA přední brzdové lanko v černé barvě. Špičková kvalita vyrobeno v Německu. Vhodné pro Solo 712 a 713 Mofa Moped.
Přední brzdové lanko připravené k montáži pro Simson Schwalbe. Kvalita Made in Germany. K dispozici mnoho lanek a sad pro modely Zündapp.
MOGA zadní brzdové lanko v černé barvě, kvalita z Německa. Vhodné pro Solo 712 713 a Mofa Moped. Možné různé provedení.
Špičkové brzdové lanko připravené k montáži pro Mobylette N140 a N150. Vyrobeno u prvovýrobce. Vhodné i pro jiné modely, nabídka na dotaz.
Lanko nožní brzdy připravené k montáži v špičkové kvalitě. Vyrobeno v Německu. Vhodné pro Victoria Vicky 4 s 3stupňovým motorem, moped, mokick a další.
Kompletní zadní brzdové lanko připravené k montáži pro Hercules Saxonette a další, kompletní provedení zadního brzdového lanka připraveného k montáži.
Kompletní brzdové lanko zadního kola pro Puch MC 50 I a II Enduro Cross Mokick a další. Kvalita Made in Austria. Mnoho dalších lank a sad k dispozici.
Přední brzdové lanko v šedé barvě pro Victoria Vicky Luxus. Vyrobeno v Německu firmou MOGA a nabízí špičkovou kvalitu.
Univerzální pájecí nipl pro Mofa, Moped, Mokick, malé motocykly a motocykly na brzdová i spojková lanka. K dispozici samostatně nebo v sadě po 2.
Brzdové lanko předního kola pro Hercules XE 9 Mokick vyrobené v Německu. Vhodné i pro jiné modely, dotaz předem. K dispozici mnoho lanek a sad Zündapp.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.