Lanko zadní brzdy, Piaggio Zip, Zip RST, Zip SP
Kód: 36826Detailní popis produktu
Lanko zadní brzdy, vhodné pro Piaggio Zip, Zip RST, Zip SP. OEM číslo: 560781.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové lanka |
|---|---|
| EAN: | 4057237578853 |
| Modely: | Zip 50 2T 00-08 [ZAPC2500010/ ZAPC25B], Zip 50 2T Fast Rider RST 96- (DT kotouč / buben) [ZAPC07000], Zip 50 2T RST 96- (DT kotouč / buben) [ZAPC06000], Zip 50 2T RST 96- (TT buben / buben) [ZAPC06000], Zip 50 2T SP 1 LC 96-99 (DT kotouč / buben) [ZAPC11000] |
| Značky: | Piaggio |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Kompletní přední brzdové lanko v top kvalitě, vyrobené v Německu, připravené k montáži. Vhodné pro Hercules Supra 4 Enduro.
Kompletní a k montáži připravené zadní brzdové lanko, vhodné pro Hercules Saxonette i další modely. OEM číslo je uvedeno pro srovnání.
Přední brzdové lanko ve špičkové kvalitě, vyrobené v Německu, vhodné pro Hercules Supra 4 GP s kotoučovou brzdou. K dispozici i další bowdeny.
Lanko ruční brzdy ve špičkové kvalitě, vhodné pro motocykl Honda MTX 80. Spolehlivý díl pro řádné fungování ruční brzdy vašeho stroje.
Kvalitní montážně připravené lanko ruční brzdy vyrobené v Německu, vhodné pro Zündapp Super Combinette 428. V eshopu najdete další lanka a sady bowdenů.
Brzdové lanko připravené k montáži pro Puch R 50 V, vyrobené v Rakousku. Vhodné i pro další modely. Mnoho lanek a sad, stačí se zeptat.
Kompletní ruční brzdové lanko pro Victoria DKW Zweirad Union, připravené k montáži, vyrobené v Německu ve špičkové kvalitě.
Kvalitní lanko ruční brzdy pro Victoria Vicky 4 a dvourychlostní Moped Mokick. Vyrobeno v Německu. Připraveno k montáži. Vhodné pro mnoho modelů Zündapp.
Šedé brzdové lanko připravené k montáži, určené pro Zündapp Sport Combinette Typ 515, vhodné k použití s tímto modelem.
Kvalitní brzdové lanko zadního kola vyrobené v Německu vhodné pro skútr Lohner. V e shopu najdete také mnoho dalších lanek a sad.
K montáži připravené lanko nožní brzdy pro Puch Cobra GT, GTL a GTS vyrobené v Německu. K dispozici mnoho lanek a sad pro téměř všechny modely Puch.
Černé přední brzdové lanko pro veteránský Zündapp DB 201 zajišťuje přesné brzdění, vysokou spolehlivost a dlouhou životnost. Vhodné pro údržbu.
Brzdové lanko předního kola pro Hercules XE 9 Mokick vyrobené v Německu. Vhodné i pro jiné modely, dotaz předem. K dispozici mnoho lanek a sad Zündapp.
Kompletní přední brzdové lanko v top kvalitě, připravené k montáži, vyrobené v Německu a vhodné pro Puch VS 50 D s třemi rychlostmi.
Zadní brzdové lanko připravené k montáži pro Puch MS 50 V.K Moped. Vyrobeno v Německu ve špičkové kvalitě. Mnoho lanek a sad pro téměř všechny modely Puch.
Přední brzdové lanko v šedé barvě pro Victoria Vicky Luxus. Vyrobeno v Německu firmou MOGA a nabízí špičkovou kvalitu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.