Lanko zadní brzdy, Piaggio Hexagon 125, 150, 250
Kód: 32107Detailní popis produktu
Délka: cca 238 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové lanka |
|---|---|
| EAN: | 4250809532127 |
| Modely: | Hexagon 125 2T LC [EXS1T0001], Hexagon 150 2T LC [EXV1T0001], Hexagon GT 250 4T 2V LC [ZAPM14000], Hexagon LX 125 2T LC [ZAPM05000], Hexagon LX4 125 4T 2V AC [ZAPM15000], Hexagon LXT 180 2T LC [ZAPM06000] |
| Značky: | Piaggio |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Kompletní přední brzdové lanko připravené k montáži pro Hercules Saxonette. K dispozici jsou i další lanka a sady pro většinu modelů Hercules.
K montáži připravené lanko nožní brzdy pro Puch Cobra GT, GTL a GTS vyrobené v Německu. K dispozici mnoho lanek a sad pro téměř všechny modely Puch.
Špičkové lanko ruční brzdy připravené k montáži, vhodné pro Hercules MK 1 a MK 2. Kvalita Made in Germany. Dostupná jsou i další lanka a sady.
Lanko ruční brzdy ve špičkové kvalitě, vhodné pro motocykl Honda MTX 80. Spolehlivý díl pro řádné fungování ruční brzdy vašeho stroje.
Šedé lanko přední brzdy připravené k montáži pro Zündapp KS 50 WC Typ 517. Vyrobeno v Německu. Na vyžádání jsou dostupná další lanka a sady Zündapp.
Připravené ruční brzdové lanko pro Zündapp a další, kvalita Made in Germany. Vhodné i pro jiné modely, mnoho lanek a sad k dispozici.
K montáži připravené brzdové lanko pro Zündapp M 25 50 Bergsteiger, KS 50 WC, Super Combinette a C 50 Super. Made in Germany. Dostupná další lanka a sady.
Kompletní brzdové lanko připravené k montáži. Vhodné pro KTM Ponny, Gritzner & Kaiser De Luxe a Hercules NHW R 50 Rabeneick Roller. Špičková kvalita.
Vysoce kvalitní zadní brzdové lanko vyrobené v Německu. Pochází ze specializovaného podniku a je k dispozici samostatně nebo v sadě pro konkrétní stroj.
Lanko ruční brzdy připravené k montáži pro Zündapp KS 50 ve verzích Water Cooled TT, Super Sport a Sport. Vyrobeno v Německu.
Přední brzdové lanko špičkové kvality vyrobené v Německu vhodné pro Sachs Chopper. Kompatibilní se Sachs Chopper. Německá výroba.
Šedé přední brzdové lanko, plně připravené k montáži a určené pro skútr KTM Ponny 2, kompatibilní s tímto typem skútru modelu.
Zadní brzdové lanko pro Zündapp v špičkové kvalitě, vyrobené v Německu. Vhodné pro mnoho modelů, k dispozici jsou také další lanka a sady.
Lanko ruční brzdy pro Kreidler Florett K 54 RSH B, RSH L, Mustang, Mustang Cross a další modely. Další lanka na dotaz. Vyrobeno v Německu.
Černé přední brzdové lanko pro veteránský Zündapp DB 201 zajišťuje přesné brzdění, vysokou spolehlivost a dlouhou životnost. Vhodné pro údržbu.
Univerzální pájecí nipl pro Mofa, Moped, Mokick, malé motocykly a motocykly na brzdová i spojková lanka. K dispozici samostatně nebo v sadě po 2.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.