Kyvné rameno přední vidlice Stage6 R/T CNC Piaggio ZIP SP / Vespa
Kód: S6-1450401Detailní popis produktu
Špičkové kyvné rameno pro přední vidlici, je vhodné na skútry Piaggio Zip SP 1 a 2 / Vespa ET2 a ET4. Rameno pasuje na originální přední vidlici. Ovladatelnost a jízdní vlastnosti jsou u této závodní kyvky enormně vylepšeny. V kombinaci s dalšími tuningovými díly Stage6 jako je osa předního kola, tlumič, brzdový třmen a další, můžete kompletně předělat přední vidlici svého Zipu a postavit z něj luxusního závoďáka. Jednou z unikátních vlastností kyvné vidlice je použití ložisek. Díky tomu se kyvné rameno pohybuje mnohem volněji a plynuleji, což má pozitivní vliv na odpružení a tím i na ovladatelnost. Kyvné rameno je vyrobeno z velmi tvrdé a robustní hliníkové slitiny (hmotnost 770g). Oranžové kryty chrání ložiska a vypadají navíc úžasně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4051272012464 |
Sklopné nastavitelné stupačky Voca Racing s vyměnitelnými plastovými slidery a montážními díly pro YCF Minimotard ZS 155 Daytona 190 ZS 190 YX 160 SM 90 SM 125.
Přenosová samolepka pro Zündapp KS 50 a Sport Combinette v červené barvě. Kompatibilní s oběma modely značky Zündapp.
Sada červených transferových samolepek na nádrž a rám pro Puch Maxi S a N, Mofa a Moped. Samolepicí, přesně padnou, odolné a vhodné pro věrnou renovaci.
Kompletní sada ložisek kyvné vidlice pro zadní kolo pro Piaggio Vespa Ciao Bravo SI a Grillo Mofa Moped i další modely. Vyrobeno v Itálii, špičková kvalita.
VOCA Racing samolepky na ráfky v červené barvě dodají agresivní racingový vzhled, chrání před škrábanci, nečistotami, UV a vlhkem.
Černé spolujezdecké stupačky s protiskluzovou gumou pro Honda C50 a C70 Cub. Sklopné, snadná výměna, tlumí vibrace a zvyšují jistotu i komfort.
Černá plachta s bílým logem Racing Planet chrání před vodou, nečistotami a UV, skládá se do pytlíku, má okénko na SPZ, otvor na zámek a stahování
Černý plastový kryt nohou vhodný pro skútry MBK Ovetto a Yamaha Neos vyrobené v letech 1997 až 2007, připraven pro tyto konkrétní modely.
Kryt řetězu STR8, Minarelli AM6 - různé barvy - Desingový kryt pastorku určený pro motory AM6. Jsou dodávány v černém, chromovém, červeném a modrém provedení.
Záslepka startéru VOCA Racing pro Minarelli horizontal nahrazuje startér a zakrývá otvor, chrání motor před nečistotami a vlhkostí. Modrá.
Černý nášlap vhodný pro skútry MBK Ovetto a Yamaha Neos z let 2008 až 2017. Pasuje na verze s dvoutaktním i čtyřtaktním motorem.
Bílé zadní světlo vhodné pro Miele, DKW, NSU, Göricke, Zündapp, Kreidler a Puch Mofa, Moped, Mokick. Včetně žárovky a gumové podložky, kovový kryt.
Černý držák na pravou i levou stranu masky světlometu, v černém provedení, vhodný pro řadičky Derbi Senda R, SM 11 a Gilera RCR, SMT.
Vedení řetězu pro Puch Maxi S pro Mofa Moped a Mokick. Je určeno výhradně pro model S s kyvnou vidlicí a tlumiči. Pouze pro něj.
Boční kryty v černé barvě dodávané jako sada dvou kusů. Vhodné pro Honda MTX Mokick lehký motocykl a také další jiné modely.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.