Kompletní sada těsnění motoru Naraku, Suzuki UH Burgman 125 r.v. 02-06
Kód: NK161.11Detailní popis produktu
Kompletní sada těsnění motoru Naraku, Suzuki UH Burgman 125 r.v. 02-06 - Kompletní sada těsnění motoru od Naraku za příznivou cenu oproti originální sadě. Určeno pro Suzuki UH Burgman 125 r.v. 02-06Doplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnění, sady těsnění |
|---|---|
| EAN: | 4250809502922 |
| Modely: | Burgman 125 UH125 -06 E2 |
| Značky: | Suzuki |
| Univerzální: | Ne |
| Sada: | Ano |
| Součástky: | Těsnění motoru |
| Univerzální díl: | Ne |
Těsnění hlavy válce ve špičkové kvalitě vyrobené v Německu. Vhodné pro Zündapp Bergsteiger a ZA a také pro modely ZA ZR X ZL a Mofa.
Gumové těsnění pro karburátorové modely Hercules, Sachs Saxonette a Spartamet, zajišťuje utěsnění, odolnost a spolehlivou funkci i výkon motoru.
Těsnění kolena výfuku vhodné pro Hercules Saxonette Spartament. Určeno k použití na tomto modelu v místě kolena výfuku přímo.
3dílná sada O kroužků motoru vhodná pro Kreidler Florett RM RMC Mokick. Tato sada pasuje na Kreidler Florett RM RMC Mokick.
O-kroužek určený k těsnění. Jednoduchý kruhový prvek bez uvedených parametrů, vhodný tam, kde je potřeba základní těsnicí součást pro obecné použití.
Čtyřdílná sada těsnění pro motor a válec. Vhodná pro Anker Laura. Sada obsahuje těsnění pro motor a válec. Určeno pro tuto aplikaci.
Těsnění pro hnací hřídel vhodné pro Piaggio Ape MP, Ape Car a Ape TM v konkrétních variantách těchto modelů pro dané použití.
Viton těsnění plovákové komory karburátoru je vhodné pro Hercules Saxonette Mofa Moped a je určeno k použití na tomto stroji.
O kroužek Drilastic pro vnitřní unašeč pedálové hřídele. Vhodný pro NSU Quickly N S L Cavalino. Vyroben v Německu v špičkové kvalitě.
Sada těsnění Top Performances zajišťuje dokonalé těsnění, lepší kompresi a optimalizovaný výkon motoru. Vhodná pro závodní i náročné silniční použití.
2dílná sada těsnění válce ve špičkové kvalitě vhodná pro Kreidler Florett LF LH Eiertank s 3 nebo 4 rychlostním motorem.
Motorový simering vhodný pro Solex Mofa Moped, součást určená pro tento model, použití pro daný moped a jeho motor v oblasti motoru
Těsnění vhodné pro uvedené modely značky Simson, konkrétně S50, KR51 a KR51/1, a také pro SR4 1, SR4 2, SR4 2/1, SR4 3 i SR4 4.
Těsnění víka spojky pro motory Sachs 50 používané v mnoha mopedech značek Hercules, KTM, DKW, Miele, Göricke a Gritzner.
Prémiální gufero Naraku z FKM s výbornou tepelnou odolností a trvalým utěsněním. Odolné vůči palivům a olejům. FPM FKM a Viton označují fluorokaučuk.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.