Klakson 12V, univerzální
Kód: BT22008Detailní popis produktu
Klakson 12V, univerzální - Klakson na mnoho typů 2T i 4T skútrů mnoha značek.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Relé a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 4250362413505 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
OEM číslo pro srovnání Piaggio 102939. Kondenzátory pro mopedy, mofa a motocykly se liší provedením a uchycením i dalšími vlastnostmi.
Replika houkačky určená pro modely Yamaha RD 50 M a FS 1 DX. Vhodná náhrada k uvedeným modelům a vzhledem odpovídá původnímu dílu.
Přední spínač brzdového světla s kabelem a konektorem ve špičkové kvalitě, vhodný pro mnoho japonských modelů, například Honda MB, MT a MTX.
Zapalovací kontakt ve špičkové kvalitě, kompatibilní s modely Peugeot 103 a 104, stejně tak s Mofa a Moped. Vhodné pro uvedené typy.
Doporučujeme měnit kondenzátor spolu s usměrňovačem regulátorem, protože se ovlivňují a často poškodí. Pasuje na vybrané Aprilia, Derbi, Gilera a Laverda.
Kabelová průchodka Drilastic pro Zündapp M 25, M 50 a Belmondo ze Švýcarska. Špičková kvalita a výroba v Německu. Vhodná pro uvedené modely.
Zadní spínač brzdového světla s kabelem a pružinou ve špičkové kvalitě, vhodný pro Honda MT 50 a 80, MB 50 a 80 a další modely.
Vnější kondenzátor pro Piaggio Bravo, Boxer, Ciao, EC1, Citta, Super a Si. Starý kondenzátor zůstává jen jako držák mazacího filcu. Pájen v chráněné dílně.
Kondenzátor ve špičkové kvalitě, vhodný pro Suzuki K A 50 Mokick i další modely. Kvalitní zpracování a vhodnost pro uvedené modely.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |