Hlavní stojan Buzzetti, MBK Stunt, Yamaha Slider, EW50
Kód: BZA30262Detailní popis produktu
Pokud hledáte kvalitní náhradní díl nebo nářadí na Váš skútr nebo motorku, tak italský specialista Buzzetti je tu pro Vás. Velmi speciální přípravky jsou tu připraveny Vám ulehčit práci při běžném servisu nebo při generálních opravách. Vše ve 100% kvalitně Made in Italy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavní a boční stojany |
|---|---|
| EAN: | 4250809517032 |
| Modely: | Stunt 50 AC -02 SA09, Stunt 50 AC 03-13 1S0/3C7, Stunt 50 Naked 06-17 3C7, Slider 50 2T AC 00-03 E1 [SA09/ 5LH/ 5WK], Slider 50 2T AC 03- E2 [SA094/ 1S] |
| Značky: | MBK, Yamaha |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Pouzdro určené pro hlavní stojan, vhodné pro Hercules Sachs Lotus. Kompatibilní s 5stupňovým provedením Mokick pro tento model.
Prénafa pouzdro hlavního stojanu vyrobené v Německu vhodné pro Kreidler MF 2 MP 2 Gang Automatic Mofa a Moped od německého specialisty.
Chromovaný boční stojan ve špičkové kvalitě pro Tomos, Hercules, Zündapp a Kreidler Florett. Včetně pružiny a montáže. U Florettu nutné sundat kryt řetězu.
Extra dlouhý boční stojan určený pro zvýšené motocykly Yamaha DT 50 M a MX Mokick, vhodný pro použití právě u těchto modelů.
Černý hlavní stojan značky Buzzetti. Vhodný pro Honda SH 125 a SH 150 od roku výroby 2020, v černé barvě pro uvedené modely.
Pružina hlavního stojanu ve špičkové kvalitě, vhodná pro Kreidler Florett RS, RMC, RM, TM, LF, LH, Mustang a další modely.
Robustní hlavní stojan pro Zündapp CS25, CS50 a K80. Poskytuje stabilní oporu, snadnou montáž a dlouhou životnost pro každodenní používání.
Bočn stojan 320mm černý, Sherco SM Supermoto 50-125ccm 2014-
Boční stojan pro Zündapp C 50 Sport GTS KS. Po úpravách lze použít i na CS CX. A kvalita, velmi dobré zpracování a dlouhá životnost.
Sada zátků hlavního stojanu Kreidler ze starých skladových zásob, vhodná pro Flory MF Mofa Moped. Vkládají se do spodní části stojanu.
Hlavní stojan s pružinou a pouzdrem v absolutní špičkové kvalitě, vhodný pro Zündapp Bergsteiger. Vyrobeno společností Moped Garage.
Pružina hlavního stojanu vyrobená v Německu, vhodná pro Zündapp Bergsteiger M 25 a M 50 Typ 434. Výroba MOGA v absolutní špičkové kvalitě.
Náhradní černý boční stojan je vhodný na stroje Beta ARK, KTM Ark 50.
Hlavní stojan vhodný pro Puch MS, VS a MV 50 a další modely. Určen pro uvedené typy a použitelný také pro další modely stejné značky.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.