Hlavní stojan Buzzetti, Kymco Agility City 125 4T (16" kola)
Kód: BZA35219Detailní popis produktu
Pokud hledáte kvalitní náhradní díl nebo nářadí na Váš skútr nebo motorku, tak italský specialista Buzzetti je tu pro Vás. Velmi speciální přípravky jsou tu připraveny Vám ulehčit práci při běžném servisu nebo při generálních opravách. Vše ve 100% kvalitně Made in Italy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavní a boční stojany |
|---|---|
| EAN: | 4057237564955 |
| Modely: | Agility 125 City [LC2C20000] (KL25BA) CK125T-7C |
| Značky: | Kymco |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Pružina hlavního stojanu v top kvalitě vyrobená v Německu vhodná pro Zündapp Super Combinette a Sport Combinette a další modely.
Držák pro uchycení hlavního stojanu, vhodný pro různé mopedy Puch, například Puch Maxi. Součástí balení je: držák, montážní deska, 3 šrouby a podložky. OEM číslo:...
Nerezová trubka stupaček s bočním stojanem pro Zündapp GTS 50, KS 50, C 50 Sport, C 50 Super, CS 50 a další modely, vhodná i pro typy 530, 529 a 441.
Pružina hlavního stojanu vyrobená v Německu, vhodná pro Zündapp Bergsteiger M 25 a M 50 Typ 434. Výroba MOGA v absolutní špičkové kvalitě.
Robustní hlavní stojan pro Zündapp CS25, CS50 a K80. Poskytuje stabilní oporu, snadnou montáž a dlouhou životnost pro každodenní používání.
Chromovaný boční stojan s upevňovacími šrouby vhodný pro Kreidler Florett RS, RMC, LF, LH a TM. Určen pro montáž na rám.
Pojistný kroužek hlavního stojanu ve špičkové kvalitě, vyrobený v Německu. Vhodný pro modely Hercules jako Ultra 80, Ultra 50 a další.
Hlavní stojan s rozpěrkou vhodný pro Zündapp GTS, C 50 Sport, KS 50 typy 517, 529, 530 a také Zündapp C 50 Super typ 441.
Černý boční stojánek ve špičkové kvalitě, vhodný pro Puch Maxi, X a další modely. Kvalitní zpracování pro uvedené typy.
Boční stojan pro 50ccm čtyřtaktní skútr čínské výroby. Stojan je kompatibilní s většinou stroů. Délka kompletního bočního stojanu: 20 cm Montážní otvor: 12,5 mm / 8,5 mm.
Hlavní stojan s pouzdrem a pojistným kroužkem ve špičkové kvalitě, vhodný pro řadu modelů Hercules K 50 a mnoho dalších strojů.
Dlouhá pružina hlavního stojanu pro Zündapp ZD ZR ZB typ 446 a 447 Mofa Moped a pro Zündapp Automatic Mofa Moped typ 444 s trubkovým stojanem.
Rozpěrka hlavního stojanu pro Zündapp GTS, C 50 Sport a KS 80, originálně zabalená v původním balení pro uvedené modely.
Pränafa pružina hlavního stojanu ve špičkové kvalitě vyrobená v Německu vhodná pro Zündapp CS 25 a CS 50 a určená k použití u uvedených typů
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Buzzetti S.R.L |
|---|---|
| Adresa : | Via Ronchetti 11 21040 Oggiona, Italy |
| E-mail : | info@buzzetti.com |