Hadice sání ke karburátoru Motorhispania Furia, RX (PHBN karburátor)
Kód: 37375Detailní popis produktu
Náhradní hadice sání ke karburátoru pro stroje Motorhispania Furia, RX s PHBN karburátory. Připojení k airboxu: 40mm, připojení ke karburátoru: 35mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzduchové filtry do originálního airboxu |
|---|---|
| EAN: | 4057237581488 |
| Modely: | Furia 50 Max Enduro 06- (AM6) VTVFU1CE20001, Furia 50 Max SM 06- (AM6) VTVFU1CE2, RX 50 Racing 00-03 (AM6) VTVDR01000E35, RX 50 Racing 04-07 (AM6) VTVDR01E20E35 |
| Značky: | Motorhispania |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Vzduchový filtr vhodný pro Hercules K 50 MK KX Supra 4 GP, DKW RT, KTM Comet a další modely využívající motor Sachs 50 S.
Vložka airboxu pro Puch Monza. Vhodná pro Puch Monza N 50, pro Puch Monza 3 a 4 Gang a pro typy a modely 4S, 4SL, 4C, 4XL a 4GP.
Guma vzduchového filtru určená k použití s modelem Tomos A35. Komponent z gumy pro montáž ke vzduchovému filtru kompatibilní s tímto modelem.
Originální vložka vzduchového filtru Piaggio vhodná pro různé modely skútrů značek Aprilia Derbi Gilera Piaggio a Vespa v nabídce pro výměnu
Airbox se síťkou filtru pro Sachs 503 typy 2AL, 2BL, AAL, ABL a AB. Z vysoce elastického plastu s výjimečnou chemickou odolností a dlouhou trvanlivostí.
Chromovaný airbox vhodný pro různé Yamaha DT 50 MX a FS 1. Určen pro tyto modely, s chromovaným provedením a kompatibilitou pro jejich použití.
Kompletní Airbox, vhodný pro mnoho skútrů s 2-taktním karburátorovým motorem Piaggio 50ccm. Například: Aprilia, Derbi, Gilera, Piaggio, Vespa.
Špičkový airbox pro Zündapp M 25, M 50, Mofa a Moped Typ 434. Pro M 50 po vyjmutí přepážky a úpravě sání. Spodní vložka je předlitá pro úpravy.
Kulatý vzduchový filtr špičkové kvality pro Hercules Prima, Prima GT, Prima GX, MX 1, Optima a Prima 5 s katalyzátorem. Vyroben v Německu, originálně balen.
Originální náhradní vložka filtru premium, vhodná pro Piaggio MP3, X8, X9, Vespa GT, GTS, GTV, LX, LXV, S. OEM čísla: 831997 / 8319970P.
Vzduchový filtr 60mm, nízký, Simson
Kovový vzduchový filtr vhodný pro Zündapp Mofa 25 Bergsteiger, Kreidler Florett a také pro některé modely Hercules, Puch, DKW a Miele.
Tuningový vzduchový filtr pro malé motocykly, skútry a mopedy. Jen pro závody, není schválen pro veřejné komunikace, jinak zaniká povolení.
Sací guma pro Beta RR 50 zajišťuje spolehlivé propojení sání a stabilní chod motoru pro modely Track a Racing ročníků 2012 až 2020
Náhradní vzduchový filtr Mahle, ve výborné kvalitě, je vhodný pro motorky KTM Duke 690 a 690 R.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.