Gumicuk 80 cm pro Moped Mokick KKR
Kód: MG00088269Detailní popis produktu
| 2 ks | univerzální guma na nosič, L: cca 800 mm, barva: zelená. Vhodné pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Simson, KTM, NSU, DKW, Miele, Gritzner, Göricke a mnoho dalších Moped modelů. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 4057237658005 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Kulatá gumová průchodka pro brzdové lanko vhodná pro Kreidler Florett RS RM GT LF LH. Černá barva. Originální díl Kreidler s OEM číslem 57.64.01.
Záslepka startéru VOCA Racing pro Minarelli horizontal nahrazuje startér a zakrývá otvor, chrání motor před nečistotami a vlhkostí. Modrá.
Pěnový podpěrný profil pod nádrž pro Kreidler MF 2 Mofa, MF 4, MP 1 a MP 2. Originální náhradní díl Kreidler s číslem 235.08.03.
Černý krycí štít nohou vhodný pro skútry MBK Ovetto a Yamaha Neos z let 2008 až 2017. Pro porovnání OEM číslo MBK Yamaha 5C2 F8312 10
Černý nášlap vhodný pro MBK Ovetto a Yamaha Neos z let 1997 až 2007.
15dílná sada kapot Naraku v matné černé pro Yamaha T‑Max 560 a Tech Max 560 modely 2022–2024 s motorem Euro 5. Dva zadní díly s ražbou 560.
Kryt řetězu STR8, Minarelli AM6 - různé barvy - Desingový kryt pastorku určený pro motory AM6. Jsou dodávány v černém, chromovém, červeném a modrém provedení.
Variátor Top Racing pro Kymco 4T a motory GY6 nabízí plynulejší řazení a lepší přenos síly. V balení je kompletní sada s hřídelí a válečky.
Palivový kohout s bočním vývodem a otočným ovládáním. Součástí je černá palivová hadička a dvě spony. Bez rezervní polohy. Vhodné pro Mobylette Motobecane Peugeot a Garelli Mofa...
Přední osa s maticí, pasuje na Rieju MRT od roku 2011, modely konkrétně E4 a E5, kompatibilní s těmito verzemi a ročníkem výroby.
Tachowelle vhodná pro Peugeot 103 MVL a Vogue v černé barvě
Šedé plastové víčko nádrže se šroubovacím uzávěrem pro Solex 3300 3800 5000 Mofa a Moped s plastovou nádrží. Včetně odvětrání a těsnění.
Držák pro fixaci sítka airboxu pro karburátor Bing SRF. Spona z pozinkované pružinové oceli. Používané i v Zündapp Belmondo a u Kreidler, Puch a Sachs.
Vysoce kvalitní černé víčko nádrže s logem 66HEROES pro Puch Mofas jako Puch Maxi S a N. Zajišťuje těsnění a odvzdušnění proti podtlaku.
Hřídel spojky pro Puch E50 s automatickou převodovkou. Vhodná pro Puch Maxi S, N, Strada, Supermaxi LG1 a Maxi Plus. OEM Puch 349.3.12.028.1
Blatník s LED zadním světlem a brzdovou funkcí. Vhodný pro řadičky a Supermoto. Transparentní sklíčko s červenou LED. Má platné zkušební číslo v EU.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |