Gufero Naraku FKM Premium 20x47x7
Kód: NK103.89Detailní popis produktu
Prémiové těsnění hřídele od Naraku vyrobené z FKM s nejlepšími tepelnými vlastnostmi pro vysoké zatížení v motoru a dokonalým a odolným těsněním. Absolutně odolný vůči všem motorovým olejům a palivům.
Vysvětlení: Rozdíl mezi FPM, FKM, Viton®
Za zmíněnými zkratkami či názvy se skrývá identický základní materiál – fluorkaučuk. FKM je zkratka pro fluoroelastomery podle americké normy ASTM. Na druhou stranu Viton® je ochranná známka společnosti DuPont Performance Elastomers.
Všechny položky z fluorkaučuku v našem sortimentu jsou označeny zkratkou FKM.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnění, sady těsnění |
|---|---|
| EAN: | 4057237639448 |
| Modely: | KR51/2 Schwalbe [M531, M541], S51 / S51 Enduro [M531, M541, M542], S53 / S53 Enduro [M543], S70 / S70 Enduro [M741], S83 / S83 Enduro, SD50 Albatros [M543], SR 50 [M531, M533, M541, M542, M543], SR 80 [M741, M742, M743] |
| Značky: | Simson |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
3dílná sada těsnění válce vhodná pro modely Kreidler Florett RS, RM, RMC a Mustang Cross. Použití je určeno pro tyto modely.
Těsnicí guma pro kabel zapalování umožňuje průchod kabelu v bloku motoru. Vhodná pro různé motory ILO z 50. a 60. let s otvory pro vedení kabelů.
O kroužek Drilastic pro spojkový koš. Vhodný pro NSU Quickly N S L Cavallino. Špičková kvalita Drilastic. Vyrobeno v Německu.
Drilastic gufero klikové hřídele vhodné pro Adler M 200 Favorit, MB 201 a MB 2011 od roku 1951.
Těsnicí O kroužek Drilastic pro horní část vložek válce u vybraných Porsche 996 a 997, utěsňuje vložku proti chladicí kapalině u hlavy.
Sada těsnění pro motor a válec určená pro Honda MT MB MTX 50 Mokick, těsnění pro motor a válec pro Honda MT MB MTX 50 Mokick.
Čtyřdílná sada těsnění pro motor a válec. Vhodná pro Anker Laura. Sada obsahuje těsnění pro motor a válec. Určeno pro tuto aplikaci.
Drilastic těsnicí kroužek řadicí páky ve špičkové kvalitě vyrobený v Německu. Vhodný pro Hercules Lastboy, Miele, DKW, KTM, Rixe, Goebel, Gritzner a další.
Sada těsnění motoru a válce pro různé Velo Solex Mofa Mopeds. Čtyři díly. Obsah balení viz obrázky, které ukazují, co je součástí.
Prémiální gufero Naraku z FKM s výbornou tepelnou odolností a trvalým utěsněním. Odolné vůči palivům a olejům. FPM FKM a Viton označují fluorokaučuk.
Těsnění výfukového svodu pro Yamaha FS1 RD50 a DT50 zajišťuje těsnost a výkon, brání netěsnostem a je spolehlivé i při vysoké zátěži.
Těsnění víka spojky vhodné pro použití na Suzuki TS 50 X a TS 80 X. Uvedeno je OEM číslo pro srovnávací účely. Vhodné pro oba uvedené modely.
Sada těsnění motoru se dvěma typy středového těsnění, vhodná pro Kreidler Flory a MF 2 v manuální i automatické verzi. Vyrobila BAC.
Sada gufer pro motocykly a Mofas utěsňuje hřídele i axiální pohyby, chrání před nečistotami a vlhkostí a hodí se pro renovaci starých dvoukolových strojů
Střední těsnění motoru, v top kvalitě a vyrobené v Německu, je vhodné pro Zündapp M 50/25 Typ 434 Bergsteiger, tedy pro tento model.
Těsnění plovákové komory pro karburátory Bing 17 a 18. Vhodné pro mopedy Puch Supermaxi LG1, LG2, E50, ZA50 a Sachs 503 ADV a 535.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.