Gufero 15.6x25.5x7
Kód: S156255W6Detailní popis produktu
Náhradní gufero NBR 15,6x25,5x7mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnění, sady těsnění |
|---|---|
| EAN: | 4057237592163 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Gufero pro levou stranu klikové hřídele, vhodné pro Simson Schwalbe KR 51/1 a S50. Určeno pro použití u těchto modelů konkrétně.
Sada měděných těsnicích kroužků v praktickém boxu. Celkem 200 kusů v setříděných velikostech od M5 do M14. Obsahuje více typů a množství.
Drilastic gufero pro utěsnění ložisek kola vpředu i vzadu je určeno pro použití u Adler M 250 Sprinter, MB 250 a MB 250 S.
Těsnění víčka nádrže od Drilastic z Německa. Vhodné pro malé stroje Zündapp, Hercules, Kreidler, Puch, KTM, Rixe, Simson, Sachs. Odolné benzínu.
Těsnění výfukového svodu pro Yamaha FS1 RD50 a DT50 zajišťuje těsnost a výkon, brání netěsnostem a je spolehlivé i při vysoké zátěži.
Simerink hřídele pastorku pro 2 rychlosti ve špičkové kvalitě. Vhodný pro NSU Quickly N, určený pro tento typ s důrazem na kvalitu.
Těsnění je určené pro válec Malossi: M319987
Sada měděných těsnicích kroužků v praktickém třídicím boxu. Celkem 100 kusů v setříděných velikostech od M4 do M14. Obsah balení je rozepsán.
Viton těsnění plovákové komory karburátoru je vhodné pro Hercules Saxonette Mofa Moped a je určeno k použití na tomto stroji.
Kaco simering klikové hřídele pro Kreidler MF 2, použitelný pro motory v uvedených rozsazích čísel do 220 2084 MP a od 240 2657.
Těsnicí guma pro kabel zapalování umožňuje průchod kabelu v bloku motoru. Vhodná pro různé motory ILO z 50. a 60. let s otvory pro vedení kabelů.
Sada těsnění motoru vhodná pro Yamaha Neos 50. Obsah balení odpovídá obrázku a obsahuje díly zobrazené na fotografii v inzerátu.
Sada mosazných těsnicích kroužků v praktickém třídicím boxu. Obsahuje 85 kusů v setříděných velikostech od M6 do M16.
Těsnění pro víko spojky vhodné pro Honda CBX 750 FE. Vhodné pro Honda CBX 750 FE. Jedná se o těsnění víka spojky. Určeno pro uvedený model.
Sada těsnění motoru se dvěma typy středového těsnění, vhodná pro Kreidler Flory a MF 2 v manuální i automatické verzi. Vyrobila BAC.
Náhradní sada těsnění válce Malossi MHR Team 50ccm s vrtáním 39,88mm. Těsnění je v top kvalitě Malossi a je vhodné pro motory D50B0 / D50B1, Aprilia, Derbi, Gilera, Laverda.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany info@racing-planet.de |
| E-mail : | info@racing-planet.de |