Držák SPZ se zadním světlem Rizoma, Vespa GTS, GTS Super, GTV, GT 60 125-300ccm 4T LC
Kód: RZPT810BDetailní popis produktu
Stylový držák SPZ se zadním světlem, od značky Rizoma, je vhodný pro skútry Vespa GTS, GTS Super, GTV a GT 60 125-300ccm 4T LC. Tento držák SPZ je skvělým doplňkem pro Vaší Vespu. Držák je vyrobený z hliníku a je v černé barvě. Špičková kvalita a zpracování od značky Rizoma.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| Univerzální: | Ne |
| Součástky: | Držák SPZ |
| Výrobce: | Rizoma |
Přední osa s maticí, pasuje na Rieju MRT od roku 2011, modely konkrétně E4 a E5, kompatibilní s těmito verzemi a ročníkem výroby.
Chromovaný přední blatník vhodný a určený pro modely Zündapp GTS 50, KS 50, C 50 Sport, CS 25, 50, KS 80 Moped a Mokick.
VOCA Racing samolepky na ráfky v červené barvě dodají agresivní racingový vzhled, chrání před škrábanci, nečistotami, UV a vlhkem.
Pružina klapky víčka nádrže pro Aprilia RX a SX, Derbi Senda, Gilera RCR a SMT a pro Laverda řadičky. Kompatibilita zahrnuje vyjmenované modely.
Sada samolepek na nádrž pro Yamaha DT 50 Mokick. Vhodné pro ročníky 1983 až 1985, určeno pro černý moped Yamaha DT 50.
Kryt nahrazuje startér a uzavírá otvor, chrání skříň motoru před nečistotami a vlhkostí a zlepšuje vzhled zvýrazněním sportovního designu. Černý
Černý plastový kryt nohou vhodný pro skútry MBK Ovetto a Yamaha Neos vyrobené v letech 1997 až 2007, připraven pro tyto konkrétní modely.
Šedé plastové víčko nádrže se šroubovacím uzávěrem pro Solex 3300 3800 5000 Mofa a Moped s plastovou nádrží. Včetně odvětrání a těsnění.
Anti dive kit VOCA pro Vespa Primavera zvyšuje stabilitu při prudkém brzdění a na nerovnostech a brání ponoření přední vidlice při zachování jízdního komfortu
Černá dvoudílná sada krytů pro Zündapp C 50 Sport, GTS 50 a KS50 přesně pasuje, chrání rám před nečistotami a vlivy a zachovává originální vzhled.
VOCA Racing polepy ráfků v růžové dodají agresivní vzhled a ochranu proti škrábancům, nečistotám, UV a vodě. Vhodné pro Aprilia Beta Derbi Gilera a Rieju
Modré VOCA Racing samolepky na ráfky dodají agresivní racingový vzhled a ochranu povrchu. Vhodné pro Aprilia RX SX Beta RR Derbi Senda Gilera SMT RCR Rieju MRT
Zadní kapotáž či blatník pro Beta RR 50 od 2021. Vhodné také pro Beta RR 125 LC R od 2021 a Beta RR 125 T od 2023. Barva černá.
Nosič zavazadel vhodný pro Puch Maxi N ve vysoké verzi, která umožňuje upevnění nahoře i dole a je určen pro Puch Maxi N.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.