Dorazový šroub kovový 40 mm pro Kreidler, Florett RS, RMC, LF, LH, TM, GT, vajíčková nádrž, Super 4, 5
Kód: MG00062365Detailní popis produktu
| Dorazový čep pro nakopávačku a držák pružiny, vhodné pro Kreidler Florett RS RMC LF LH TM GT Eiertank Super 4 Super 5 atd. Kreidler číslo dílu 15.01.06 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nožní startování, nakopávačka |
|---|---|
| EAN: | 4057233111795 |
| Modely: | RMC E50 4T, Florett RS-GS (K54/503) 1980 |
| Značky: | Kreidler |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Špičková tažná pružina nakopávačky vhodná pro Kreidler Florett RS, RMC, LF, LH, TM, Eiertank a Flory MF 12, 13, 23 i další modely.
Odpovídá originálnímu dílu a potěší ty, kteří chtějí jednoduchou startovací páku bez designových ozdob. Vhodné pro skútry Kymco.
Top Racing hřídel nakopávačky pro motory Sachs 50 S vhodná pro řadu motocyklů včetně modelů Hercules, DKW, KTM a Horex.
Pastorek pro startér s lankem vhodný pro pravotočivé motory Puch E50 jednorychlostní se zapalováním Bosch nebo Ducati. Dodává se jeden kus.
Guma nakopávačky ve špičkové kvalitě pro 4 a 5rychlostní motory Sachs. Vhodná pro Hercules K 50, MK 1 až 4, Supra 4 GP, Supra Enduro, KTM a DKW.
Produkt již není v nabídce, nahrazen nástupcem 53970. Hřídel nakopávačky pro skútry Peugeot Ludix Pro, New Vivacity 3, Speedfight 3 a 4, SYM Mio.
Černý kryt nakopávačky pro Tomos A35 a Elec Start. Kompatibilní s těmito modely, černé provedení krytu je určeno právě pro tyto modely.
Guma nakopávačky Drilastic černá, Simson S50, S51, S53, S70, S83, SR50, SR80, KR51/2
Ruční startér s lankem pro Puch E50 se závodním zapalováním HPI vhodný pro Puch Maxi S N a Supermaxi. Po montáži jsou pedály nepřístupné. V balení startér a pastorek.
Pružina nakopávačky ve špičkové kvalitě, vyrobeno v Německu, vhodné pro modely Hercules K, Ultra, RS a RX, také KTM Comet a DKW.
Krátká pružina nakopávačky vhodná pro motory Minarelli. Tato pružina nakopávačky je určena pro motory Minarelli a je v krátké verzi.
Startér s lankem pro Puch E50 vhodný pro Puch Maxi S N a Supermaxi. Popis montáže a startování. Upozornění že šlapací ústrojí je nepřístupné a vyžaduje prodloužení. Balení...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |