Dekna na nohy od přední části MKX černá, univerzální
Kód: 49367Detailní popis produktu
Přední potah odolný proti vodě a větru je vyroben z odolné tkaniny 20D Oxford a bavlny s reflexními proužky na vnější straně a silnou plyšovou vrstvou na vnitřní straně.
Díky kombinaci nastavitelných upevňovacích popruhů a suchých zipů lze zástěrku na nohy univerzálně připevnit ke skútrům nebo mopedům různých výrobců. Konstrukce má samostatný přístup pro zámek zapalování, který se uzavírá suchým zipem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | 7421083775914 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Sada samolepek na nádrž pro Yamaha DT 50 Mokick, určena pro modely z let 1983 až 1985 a pro červené provedení Mokick. Barva červená.
UV odolná samolepka s nápisem Herkules a logem pro dekor rámu. Hodí se pro Hercules Prima 4 5 6 SX P MF HR a Optima 3 M4 M5.
Sada samolepek vhodná pro Zündapp KS 50 Sport. Samolepky nesou nápis KS 50 Sport a jsou určeny právě pro Zündapp KS 50 Sport.
Výborný sportovní zadní tlumič MALOSSI RS24 je vhodný na skútry Vespa Primavera, Sprint 125, 150 ccm od roku výroby 2014. Tlumič má délku 360mm a průměr pístu 36mm. Jedná...
Nastavitelné stupačky Voca Racing univerzální pro malé stroje. Extrémně robustní a stabilní, posuv dozadu pro lepší posed a větší náklon v zatáčkách.
Černý nášlap vhodný pro MBK Ovetto a Yamaha Neos z let 1997 až 2007.
Kompletní sada ložisek kyvné vidlice pro zadní kolo pro Piaggio Vespa Ciao Bravo SI a Grillo Mofa Moped i další modely. Vyrobeno v Itálii, špičková kvalita.
Velice kvalitní zadní tlumič MALOSSI RS1 je vhodný pro stroje YAMAHA Aerox, MBK Nitro a má délku 315mm. Tato řada tlumičů se zrodila díky touze firmy Malossi nabídnout...
Sklopné nastavitelné stupačky Voca Racing s vyměnitelnými plastovými slidery a montážními díly pro YCF Minimotard ZS 155 Daytona 190 ZS 190 YX 160 SM 90 SM 125.
Černá trubka stupaček pro Puch MS50, VS50, MV50 a Florida zajišťuje stabilní a bezpečné uchycení, chrání proti korozi a ladí s klasickým vzhledem.
Sada držáků předního blatníku pro Puch Maxi S a N a pro Mofa, Moped i Mokick. Určeno k upevnění předního blatníku na uvedených typech strojů.
Zadní kapotáž či blatník pro Beta RR 50 od 2021. Vhodné také pro Beta RR 125 LC R od 2021 a Beta RR 125 T od 2023. Barva černá.
Přední nerezový blatník univerzálně vhodný pro mnoho Mofa, Moped a Mokick jako Zündapp, Hercules, Kreidler, Puch a Simson. Bez otvorů, lze je doplnit.
Dvoudílná sada fóliových samolepek Hercules na nádrž pro Hercules K 50, K 125, MK 3 a MK 4 včetně variant. Černá s bílým písmem, lesklý povrch.
Chromovaný přední držák blatníku pro Kreidler Florett Mustang a Cross. Zajišťuje pevné uchycení, ochranu před nečistotami a udržuje originalitu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Bouwman Etten Import B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Oude IJsselweg 14 7075D Etten, Germany |
| E-mail : | service@bouwman-import.nl |