Chromované dráty kola 157 mm s niplem, 36 kusů, pro Yamaha FS 1 DX
Kód: MG00021335Detailní popis produktu
Kompletní sada chromovaných drátů předního kola s niplemi (36 kusů) vhodné pro Yamaha FS 1 DX s délkou 157 mm.
Dráty ve špičkové kvalitě.
Technické údaje:
- B: 157 mm
- C: 90 stupňů
- D: 2,7 mm
- E: 10 mm
- F: 2,9 mm
- G: 8 mm
- H: 15 mm
- I: 5,3 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilky a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 4057233082781 |
| Modely: | FS1 50 75-80 |
| Značky: | Yamaha |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Sada 6 Drilastic rozjezdových tlumičů rázů v špičkové kvalitě, vyrobeno v Německu. Dlouhá životnost a odolnost. Vhodné pro vybrané modely Zündapp.
Ložisková sada pro přední či zadní kolo motocyklu. Vhodná pro Honda MBX 80 typ HC04, MTX 80 typ HD08 a HD09 a NSR 50 typ AC08.
Miska ložiska kola vhodná pro Hercules Prima. Součást pro ložisko kola u modelu Hercules Prima. Vhodné pro Hercules Prima.
Chromované ráfky ve špičkové kvalitě z Itálie. Vhodné pro Mofa, Moped a Mokick z 50. a 60. let značek Puch, Miele, DKW, Sachs atd.
Vnitřní rozpěrka zadního kola pro Puch Monza a pro typy Mofa, Moped, Mokick. Replika ve špičkové kvalitě pro uvedené modely.
Rozpěrka náboje kola pro ložisko kola. Vhodná pro modely Kreidler Florett Flory a mnoho dalších, určena pro použití v náboji kola.
Tento chromovaný ráfek je vhodný pro Mofa, Moped, Mokick a lehké motocykly. Jedná se o aktuální zboží, nikoli staré zásoby.
Sada drátů pro přední kolo vybraných mopedů Piaggio. Vhodná pro modely Bravo, Boxer a Ciao v regionu EMEA také pro Si Mix.
Černý zadní ráfek pro motocykly Rieju. Vhodný pro modely MRT, MRT Pro, Trophy a Marathon a další modely této značky Rieju.
Přední osa kola v špičkové kvalitě vyrobená v Německu vhodná pro různé modely motorek a motocykly. Díly od německého specialisty.
Sada náhonu tachometru pro Kreidler Florett RS RM RMC LF LH s nábojem Leleu nebo kompozitním ráfkem. Vhodná pro uvedené verze.
Sada 6 gumových tlumičů rázu rozjezdu v A kvalitě, vyrobeno v Německu. Odolné a trvanlivé. Pro Zündapp GTS 50, KS 50, KS 80 a KS 125.
Vhodné pro různé mofa, moped a mokick. Špice špičkové kvality vyrobená v Německu. Určeno k použití na ráfku pro uvedené typy.
Kompletní sada chromovaných drátů s niplemi pro Mofa, Moped a Mokick. Vysoká kvalita a provedení. Jedná se o repliku.
Špice Alpina s pozinkovaným povrchem a mosazným niplem je vhodná pro různé Mofa, Moped und Mokick. Značka Alpina. Špice Alpina.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.