Brzdové lanko 340 mm 450 mm pro DKW Hummel Super, Victoria Vicky Standard, Express Super Type 102
Kód: MG00084146Detailní popis produktu
Kompletní k montáži připravené brzdové lanko nožní brzdy vhodné pro DKW Hummel Super, Victoria Vicky Standard, Vicky Super a Express Super Typ 102 Moped Mokick
Kvalita Made in Germany.
Rozměry: bowden cca 340 mm, vnitřní lanko cca 450 mm.
Mnoho lank a sad pro téměř všechny modely DKW dostupné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové lanka |
|---|---|
| EAN: | 4057233159742 |
| Univerzální díl: | Ne |
Kompletní brzdové lanko v šedé barvě pro DKW RT 159 TS. Vyrobeno v Německu. Pasuje i na další modely, ověřte. K dodání lanka a sady pro Zündapp.
Kvalitní montážně připravené lanko ruční brzdy vyrobené v Německu, vhodné pro Zündapp Super Combinette 428. V eshopu najdete další lanka a sady bowdenů.
Šedé brzdové lanko připravené k montáži, určené pro Zündapp Sport Combinette Typ 515, vhodné k použití s tímto modelem.
Zadní brzdové lanko dlouhá verze pro Kreidler Florett K 54 Super 4 a RS a pro Mokick LH a Cross Mustang. K dispozici lanka a sady pro Zündapp Kreidler Hercules.
Přední brzdové lanko ve špičkové kvalitě, vyrobené v Německu, vhodné pro Hercules Supra 4 GP s kotoučovou brzdou. K dispozici i další bowdeny.
Vysoce kvalitní brzdové lanko zadního kola vhodné pro Victoria Zweirad Union Cavalier Typ 115 DKW Super Hummel Blechbanane. Vyrobeno v Německu.
Kompletní přední brzdové lanko pro Puch Ranger 4 TL, připravené k montáži. Kvalita Made in Germany. K dispozici mnoho lanek pro modely Zündapp.
Kompletní přední brzdové lanko v top kvalitě, připravené k montáži, vyrobené v Německu a vhodné pro Puch VS 50 D s třemi rychlostmi.
MOGA zadní brzdové lanko v černé barvě, kvalita z Německa. Vhodné pro Solo 712 713 a Mofa Moped. Možné různé provedení.
Brzdové lanko připravené k montáži pro Puch R 50 V, vyrobené v Rakousku. Vhodné i pro další modely. Mnoho lanek a sad, stačí se zeptat.
Lanko ruční brzdy MOGA připravené k montáži. Kvalita z Německa. Vhodné pro Kreidler MF 1, MF 2 a MF 4 od roku výroby 1970.
Kvalitní brzdové lanko zadního kola vyrobené v Německu vhodné pro skútr Lohner. V e shopu najdete také mnoho dalších lanek a sad.
Lanko ruční brzdy připravené k montáži pro uvedený typ. Vyrobeno v Německu a vyznačuje se špičkovou kvalitou. Určeno pro konkrétní typ.
Brzdové lanko špičkové kvality vyrobené v Německu. Připravené k montáži, vhodné pro KTM Bora Mofa a moped. Kvalitní německé zpracování.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Moped Garage Online GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Akazienweg 17 68809 Neulußheim, Germany |
| E-mail : | info@moped-garage.net |