Brzdič TGB Bullet, Pegasus R50X
Kód: 39409Detailní popis produktu
Náhradní brzdič v černé barvě je vhodný pro skútry TGB Bullet, Pegasus a R50X.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové díly |
|---|---|
| EAN: | 4057237610966 |
| Modely: | R50X 50ccm, R50X 50 2T AC 05-11 E2, Bullet 50 2T AC 09-13 E2 |
| Značky: | Pegasus, TGB |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Barevně eloxované pouzdro pro plovoucí brzdové kotouče vhodné pro Voca Racing umožňuje více barevných akcentů na vašem brzdovém kotouči.
Brzdová vačka vhodná pro Puch s nábojem kola Leleu, využitelná pro Moped a Mokick. Hodí se tam, kde je požadováno hvězdicové uchycení.
Držák brzdového třmenu VOCA pro Sherco umožňuje montáž radiálního třmenu bez úprav na specifickou vidlici. Není kompatibilní s konvenční teleskopickou vidlicí.
Brzdový třmen pro Kreidler Florett RS RMC s kotoučovou brzdou Tokico. Součástí jsou brzdové destičky. Jde o repliku ve špičkové kvalitě.
Vysoce kvalitní kotoučová brzdová soustava pro Piaggio Ciao mopedy. Kompletní sada snadno namontovatelná s odpovídající teleskopickou vidlicí. Komponenty značky swiing jsou...
Sada pružin brzdových paken vynikající kvality vyrobená v Německu vhodná pro Zündapp motocykly pocházející od německého specialisty.
Nožní brzdová páka pro modely Hercules K 50, MK a Supra, Mokick a malý stroj. Varianta ohnutá ven, před nákupem porovnejte.
Pětidílná sada pro přední brzdu Honda MT8, MT80, MT5 a MT50. Obsahuje brzdovou páku, ukazatel s filcem, brzdový klíč a upínací šroub s maticí.
Krátký nerezový čep pro upevnění brzdového štítu na Puch Maxi S, N, S 2A a Supermaxi LG1, LG2. Součástí je matice a podložka. Vhodné pro Puch E50 a ZA50.
Brzdová páka pro přední náboj, vhodná pro Puch MS, VS, VZ a DS a pro moped i mokick. Určena pro použití s těmito uvedenými typy strojů.
Náhradní přední brzdič je kompletní a je vhodný pro stroje Peugeot Kisbee 50.
Univerzální brzdové táhlo pro řadu modelů Mofa Moped a Mokick od značek Zündapp Hercules Prima Kreidler a Puch. Lze jej snadno zkrátit pro přizpůsobení.
Zadní brzdový štít s brzdovými paknami, vhodný pro Motobecane MBK 89 s bubnem Mofa Moped. Určeno pro zadní brzdu tohoto modelu.
Brzdový vaček pro brzdové štíty na zadním kole dodávaný včetně šroubu a dvou podložek vhodný pro Puch Maxi S a N Mofas.
Drilastic gumový doraz pro brzdové táhlo ve špičkové kvalitě. Vyroben v Německu. Vhodný pro Zündapp R 50 skútry všech modelových verzí.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |