Airbox OEM, Aprilia RX, SX, Derbi Senda 14-17
Kód: PI-B043536Související produkty
Originální náhradní díly přímo od výrobce Vašeho stroje se vyznačují především prvotřídní kvalitou a přesností výroby. Občas také trochu vyšší cenou, ale ne jednou dokáže cena...
Sací hadice pro box vzduchového filtru vhodná pro stroje s motorem D50B0.
Náhradní přívod vzduchu z airboxu, je vhodný pro skútry Aprilia, Derbi a Gilera s motory EBE, EBS a D50B0. Připojení: 35mm a 60x30mm. OEM čísla: AP00H03207261, 00H03207261.
Vložka vzduchového filtru, vhodná pro Aprilia RX, SX, Gilera RCR, SMT, Derbi Senda v prémiové kvalitě.
Detailní popis produktu
Originální náhradní díly přímo od výrobce Vašeho stroje se vyznačují především prvotřídní kvalitou a přesností výroby. Občas také trochu vyšší cenou, ale ne jednou dokáže cena originálního dílu mile překvapit. Pokud nemáme tento díl na skladě, objednání trvá většinou cca 5 až 10 dní.Doplňkové parametry
Vložka airboxu pro Puch Monza. Vhodná pro Puch Monza N 50, pro Puch Monza 3 a 4 Gang a pro typy a modely 4S, 4SL, 4C, 4XL a 4GP.
Vzduchový filtr Pro Speed v červené barvě, vhodný pro modely Yamaha DT 50 LC, Yamaha DT 125 R a Suzuki DR Mokick, pro použití s těmito motocykly.
Vložka vzduchového filtru Malossi Red Sponge, Scarabeo light 125/200 euro3 - Speciální vložka do originálního airboxu ze speciálního materiálu. Tato vložka zaručí maximální...
Kompletní sada airboxu, včetně příslušenství a papírového filtru. Sada vzduchového filtru, je vhodná na mopedy Sachs, Hercules 504 / 505. Obsah balení dle obrázku.
Černá zadní skříň airboxu vhodná pro Sachs a Hercules Mofa 504/505. Obsah balení podle obrázku. Přední díl a filtr k dispozici zvlášť nebo v sadě.
Guma vzduchového filtru určená k použití s modelem Tomos A35. Komponent z gumy pro montáž ke vzduchovému filtru kompatibilní s tímto modelem.
Náhradní vzduchový filtr s dvouvrstvou filtrační vložkou, je vhodný pro stroje Simson S50, S51 a S70.
Vložka vzduchového filtru kompatibilní s modelem Honda EX5 Dream 100, Wave 100, Cub 100 EX, Super Cub 100 (C100CM, KS, M2, NF100MSH) a Italika Argenta 110.
Kompletní sada vzduchového filtru pro Puch Maxi S a N. Věrná 1A replika. Airbox je třeba sestavit, plast lze krátce změkčit ve vlažné vodě. Obsah balení odpovídá obrázku.
Přidržovací kroužek airboxu pro Kreidler Florett Eiertank a modely Super 4 RS RMC LF LH TM RM Mokick a Moped. Kvalitní díl bez šroubu a matice.
Kompletní airbox se vzduchovým filtrem, připravený k montáži. Vhodný pro Zündapp CS, CX a Hai 25 i 50, K 80, Mofa, Moped, Mokick, KKR. Replika špičkové kvality.
Tuningový vzduchový filtr pro malé motocykly, skútry a mopedy. Jen pro závody, není schválen pro veřejné komunikace, jinak zaniká povolení.
Sportovní filtr Twin Air pro Yamaha DT 80 LC a DT 125 LC zlepšuje přívod vzduchu, výkon a spalování a chrání před nečistotami. Podporuje spolehlivý chod.
Vzduchový box pro karburátor vhodný pro MBK ve špičkové kvalitě. Určen pro použití v aplikacích, kde je požadována vhodnost pro tuto značku.
Vložka vzduchového filtru ve špičkové kvalitě. Vhodná pro různé modely Honda MB MT 5 a MT 50 Mokick, tedy pro MB MT 5 i MT 50.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Piaggio & C. SpA |
|---|---|
| Adresa : | Viale Rinaldo Piaggio 25 56025 Pontedera, Italy |
| E-mail : | info@piaggiogroup.com |