Adaptér pro Downhill řidítka STR8, Peugeot
Kód: STR-005.03/AL STR-005.03/BK STR-005.03/BL STR-005.03/CA STR-005.03/CR STR-005.03/RE STR-005.03/WH Zvolte variantuDetailní popis produktu
Díky tomuto adaptéru od STR8, můžete velmi snadno přimontovat downhillová řidítka na Váš skútr. Adaptéry se vyrábí v několika velikostech a barevných provedeních.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství na skútr |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
Černé plastové víčko nádrže se šroubovacím uzávěrem, vhodné pro Solex 3300, 3800 a 5000 s plastovou nádrží. Součástí je odvětrání a těsnicí kroužek.
Přední osa s maticí, pasuje na Rieju MRT od roku 2011, modely konkrétně E4 a E5, kompatibilní s těmito verzemi a ročníkem výroby.
Samolepka S51 Enduro bílá pro Simson S51.
Sada držáků předního blatníku pro Puch Maxi S a N a pro Mofa, Moped i Mokick. Určeno k upevnění předního blatníku na uvedených typech strojů.
Typový štítek rámu vhodný pro modely Hercules K 50, SB Sport Bike, Lastboy, M a MK 1 až 4. Špičková kvalita, vyrobeno v Německu.
Vidlice Malossi F37R, Gilera Runner - Bombastická vidlice pro Gileru Runner včetně Brzdového kotouče. Na vidlici si můžete nastavit praktcky vše, technologie odpovídá...
Záslepka startéru VOCA Racing s gravírovaným logem v červené barvě zakrývá otvor startéru, chrání motor a dodává sportovní vzhled.
Pozlacené hliníkové custom víčko nádrže s laserovaným logem 66HEROES. Vhodné pro Puch Mofas, například Puch Maxi S a N.
Chromovaný přední držák blatníku pro Kreidler Florett Mustang a Cross. Zajišťuje pevné uchycení, ochranu před nečistotami a udržuje originalitu.
Modré VOCA Racing samolepky na ráfky dodají agresivní racingový vzhled a ochranu povrchu. Vhodné pro Aprilia RX SX Beta RR Derbi Senda Gilera SMT RCR Rieju MRT
Zadní kapotáž či blatník pro Beta RR 50 od 2021. Vhodné také pro Beta RR 125 LC R od 2021 a Beta RR 125 T od 2023. Barva černá.
Zadní blatník v černé základní barvě. Jedná se o zboží druhé jakosti s možnými škrábanci, matnými místy, vměstky v laku nebo promáčklinami.
Černá plachta s bílým logem Racing Planet chrání před vodou, nečistotami a UV, skládá se do pytlíku, má okénko na SPZ, otvor na zámek a stahování
Praktická lékárnička díky své kompaktní velikosti je vhodná na skútry, motocykly, mopedy, nebo čtyřkolky. Rozměry: cca 8,5x11,5x5cm. Výbava odpovídá rakouské vyhlášce KFG §102...
Dvoudílná sada fóliových samolepek Hercules na nádrž pro Hercules K 50, K 125, MK 3 a MK 4 včetně variant. Černá s bílým písmem, lesklý povrch.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.