Nastavení
Pružina startovací tlakové desky pro Puch X30 NG 2AH, Maxi S, Supermaxi LG2 a Mofas s motorem Puch ZA50. Vhodná pro uvedené modely.
Tlačný čep spojky pro motory Sachs 50 ccm s tří a čtyřstupňovou nožní řadicí. Vhodný pro stroje Hercules, Miele, DKW, KTM, Rixe, Gritzner a Göricke, Mofa, Moped a Mokick.
Pränafa tlačný čep spojky a hřídele převodovky ve špičkové kvalitě, vyrobeno v Německu, vhodné pro různé modely Zündapp.
Krátký tlačný čep spojky v top kvalitě, vhodný pro Kreidler Florett RS RMC LF LH TM, Eiertank K 54/0M a Flory.
Tlačná tyčka spojky pro motory Sachs s ručním řazením, vhodná pro mnoho typů a značek jako Hercules, Miele, DKW, KTM. Replika ve špičkové kvalitě.
Torzní pružina hřídele spojky vhodná pro Puch Maxi S a N stejně jako Supermaxi LG1 pro Mofas a mopedy s motorem Puch E50.
Originální torzní pružina pro hřídel spojky pro Puch Maxi S, N a Supermaxi LG1 s automatickým motorem E50. Slouží k navrácení spojkové páčky.
Spojková lamela vhodná pro více mopedů, například Hercules GT GX a KTM Bora, a další modely s motorem Sachs 506/3BY a podobně.
Sada 2 třecích lamel Goebel špičkové kvality vyrobených v Itálii pro širokou řadu modelů Hercules a dalších značek kompatibilní s motory Sachs.
Spojková třecí lamela určená pro Zündapp KS 125 a KS 175 WC typ 521. Vhodnost pro tyto modely zajišťuje kompatibilitu a správné použití.
Silná třecí lamela vhodná pro Hercules Prima M, KTM, DKW a Rixe s motorem Sachs, určena pro tuto kombinaci výrobců a motoru.
Spojková třecí lamela vhodná pro Honda Dax, ZR, Chaly a mnoho dalších modelů Honda. Rozměry jsou uvedeny v popisu níže.
Nacházíte se na straně 51 z 55.