Nastavení
Šedé plynové lanko pro Hercules K 100 vyrobené v Německu. Vhodné i pro jiné modely, doporučujeme se předem informovat. Široká nabídka lanek a sad.
Plynové lanko ve špičkové kvalitě, vyrobené v Itálii. Určeno pro Piaggio APE Max Diesel, vhodné pro tento konkrétní model.
Plynové lanko v top kvalitě, vyrobené v Itálii, určené pro Piaggio APE Poker. Vhodné právě pro tento model.
Špičkové lanko plynu vyrobené v Itálii. Vhodné pro Piaggio APE TM. Důraz na kvalitu provedení a určení pro tento model.
Lanko plynu vhodné pro skútr Triumpf Fessy, vyrobené v Německu, vyznačuje se špičkovou kvalitou a špičkovou kvalitou pro tento skútr.
Plynové lanko pro moped Victoria Preciosa je vyrobené v Německu a vyznačuje se špičkovou kvalitou, opravdu špičkovou kvalitou.
Plynové lanko v top kvalitě připravené k montáži. Vyrobeno v Německu. Vhodné pro Zündapp Bella R 203. Šedé provedení.
Kompletní plynové lanko ve špičkové kvalitě pro DKW Hummel Super a Victoria Moped. Vhodné i pro jiné modely, zeptejte se.
Kompletní lanko plynu pro Victoria Vicky 3 první série. Je připravené k montáži, vyrobené v Německu a nabízí špičkovou kvalitu.
Plynové lanko připravené k montáži ve špičkové kvalitě, vyrobené v Německu, vhodné pro moped Dürkopp Dianette Moped.
Náhradní lanko přední brzdy je v černé barvě a je vhodné pro Simson KR51/1, KR51/2 Schwalbe, SR4-2 Star, SR4-3 Sperber, SR4-4. Celková délka lanka: 1210 mm, délka bowdenu: 1055 mm.
Náhradní lanko přední brzdy je v černé barvě a je vhodné pro Simson S50, S51, S53, S70, S83. Celková délka lanka: 1120 mm, délka bowdenu: 970 mm.
Nacházíte se na straně 113 z 296.