Relé a příslušenství

Relé pomůže opravit váš stroj, pokud máte problém se závadou v elektrice. Přestože elektrický systém skútrů, mopedů a malých motorek není tak složitý, jako například v autech, stejně je v něm velké množství součástek. Od startéru, klaksonu, CDI a blinkrů až po zapalování, cívky a relátka.

Nejprodávanější

 
250 Kč
 
84 Kč
Pojistka skleněná 30x6mm 10A
Skladem u dodavatele
Kód: VC30993
 
26 Kč

Řazení produktů

12 položek celkem

Výpis produktů

Cable sheath Goebel stainless steel 4mm 1 m for moped, moped, mokick, motorcycle
155 Kč

Goebel kabelová bužírka vhodná pro Mofa, Moped, Mokick a motocykl. Styl 50. let. Vyrobeno německým specialistou na zapalování a osvětlení.

Kód: MG00004441
Fuse holder black 14mm 46mm 8 amps for moped, motorcycle, scooter, car
60 Kč

Držák pojistky s pojistkou. Vhodný pro Mofa, mopedy, motocykly, skútry i auta, určený pro použití v těchto typech vozidel.

Kód: MG00042202
Cable cover Goebel cotton 4mm 1 m black for moped, moped, mokick, motorcycle
108 Kč

Goebel kabelová bužírka s bavlněným opletem, univerzálně vhodná pro Mofa, Moped, Mokick a motocykly. Styl padesátých let. Vyrobeno německým specialistou.

Kód: MG00004440
Blinker relay 2 pole 1-2x21 watt for moped mokick
320 Kč

Relé blinkrů určené pro mopedy značek Zündapp, Kreidler a Hercules. Vhodné pro použití u těchto značek. Využitelné u uvedených mopedů.

Kód: MG00042200
Relé startéru, univerzál 50 ccm
171 Kč

Relé startéru, univerzál 50 ccm - Relé startéru na mnoho typů 2T i 4T skútrů mnoha značek.

Kód: BT22004
Brake light switch black 41x26x17mm spring 60mm for Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Simson
183 Kč

Guia zadní spínač brzdového světla, univerzálně vhodný pro mnoho mopedů, skútrů a motocyklů včetně značek Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch a Simson.

Kód: MG00005485
Startovací relé NARAKU Typ II
262 Kč

Startovací relé NARAKU Typ II - Náhradní startovací relé v originální kvalitě. Před objednáním se ujistětě že má relé správný tvar konektoru.

Kód: NK390.28
Startovací relé univerzální do 250ccm
203 Kč

Univerzální startovací relé 12V, je vhodné pro různé stroje do obsahu 250ccm a maximálním startovacím proudem 30A.

Kód: IP34641
Startovací relé univerzální, typ II
126 Kč

Univerzální startovací relé 12V, je vhodné pro různé stroje s maximálním startovacím proudem 40A.

Kód: IP34629
Univerzální omezovač otáček, nastavitelný
369 Kč

Univerzální a nastavitelný omezovač otáček s páčkovým spínačem. U tohoto omezovače se maximální otáčky motoru nastavují pomocí dvou malých otočných ovladačů a zapínají /...

Kód: IP43586
Ignition cable silicone 5 meter 5mm black for moped, scooter, motorcycle
716 Kč

Univerzální zapalovací kabel vhodný pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, KTM a DKW a pro Mofa, moped, skútr i motocykl.

Kód: MG00041321
Ignition capacitor short 18mm x 25mm with solder connection for ZD, CS, CX, Hai, GTS, C, Hercules MK, K, Kreidler Florett, Puch Monza, Mofa, Mokick, KKR, Moped
176 Kč

Bosch zapalovací kondenzátor ve špičkové kvalitě. Vhodný pro ZD, CS, CX, Hai, GTS, Hercules, Kreidler Florett, Puch Monza, Mofa, Mokick, moped.

Kód: MG00041197

Ovládací prvky výpisu

12 položek celkem

Relé a příslušenství

Většina těchto věcí trpí především pokud parkujete venku. Když skútr přebíjí, může to způsobovat například špatný regulátor. V našem sortimentu najdete velké množství dílů z druhovýroby, od alternativních výrobců a nebo dokonce i originální díly. Pokud budete potřebovat opravit váš stroj, nebojte se obrátit na náš servis.

TIP: Máte-li už relé vybrané, podívejte se na naše vybavení do dílnyoleje pro dvoutaktní a čtyřtaktní motory, širokou nabídkou pneumatik a baterií pro skútrreklamních předmětů, nebo dárkového moto oblečení. Na jakékoliv zboží dáváme dopravu zdarma při nákupu nad 1 500 Kč s garancí doručení do 48 h.