Pojistka skleněná 25x6mm 15A
Kód: VC31000Detailní popis produktu
Pojistka skleněná o rozměru 25x6mm 15A.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Relé a příslušenství |
|---|---|
| EAN: | 8430525146938 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Kondenzátor v olejové lázni pro Velo Solex. Vhodný pro modely Solex 45, 330, 660, 1010, 1400, 1700, 2200, 3300, 3800, 5000, Plisolex a Micron.
Kondenzátor pro zapalování Ducati, určený pro Mofa, Mope, Mokick a lehké motocykly, pro motocykly jako Puch, Tomos a Piaggio.
Přerušovač směrovek vhodný pro Kreidler Florett, Zündapp KS GTS ZD, Hercules MK K 50, Ultra, Puch Cobra a další modely. Součástí je držák.
Kellermann odpor vhodný pro přestavbu na LED blinkry. Určen pro použití při přestavbě na LED blinkry a vhodný pro tuto úpravu.
Spínač klaksonu s kabelem pro Peugeot 103 Mofa Moped ve špičkové kvalitě. Jedná se o repliku vhodnou pro tento model.
Přední spínač brzdového světla s kabelem a konektorem ve špičkové kvalitě, vhodný pro mnoho japonských motocyklů Suzuki, Yamaha, Kawasaki a Honda.
Skleněná pojistka v rozměru 30x6mm.
Kompletní kabelový svazek ve špičkové kvalitě z Německa pro Zündapp GTS 50 Typ 517 Mokick s brzdovým světlem. Součástí návod a schéma.
Goebel zapalovací kontakt ve špičkové kvalitě pro soustavy Bosch, používaný u historických motocyklů jako Horex Regina a NSU. Vyroben německým specialistou.
Kompletní kabelový svazek Goebel špičkové kvality z Německa pro Zündapp Sport Combinette a Moped Mokick. Součástí je schéma pro snadnou montáž.
Přepínač blinkrů pro kombinaci spínačů vhodný pro Simson S51 S70 S53 S83 SR50 a SR80 bez verzí CX a OR a pro MZ ETZ125 ETZ150 ETZ250 ETZ251.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Bihr NV |
|---|---|
| Adresa : | Sint-Truidensesteenweg 252 3300 Tienen, Belgium |
| E-mail : | privacy@mybihr.com |