Nastavení
Zámek řízení se 2 klíči pro Zündapp, Piaggio Vespa Ape, KTM, Mobylette, Hercules, Yamaha a Suzuki. Před nákupem porovnejte provedení.
Zámek řízení se dvěma klíči a pružinou pro různé modely Puch Zündapp a Kreidler. Druhá jakost, levnější výroba. Křivý čep nebrání funkci.
Zámek řízení od značky Zadi vhodný pro Garelli Bonanza Mofa Moped Mokick a mnoho dalších modelů. Špičková kvalita vyrobeno v Itálii.
Tento zámek řízení Doblina je dodáván se dvěma klíči a je určen pro Simson Duo 4/1 a Simson Duo 4/2. Balení obsahuje 2 klíče.
Náhradní zámek řízení se 2 klíči, je vhodný pro mopedy Puch Maxi, MS, VS, DS, MC, VZ, Monza, Jet a mnoho dalších mopedů výrobců Piaggio, Sachs, Tomos a...
Mosazný zámek řízení vhodný pro Kreidler z let 1973 až 1982. Použití je určeno pro roky 1973 až 1982 u značky Kreidler.
Náhradní zámek řízení, je vhodný pro mopedy Zündapp.
Zámek řízení Neimann pro Vespa 50, PX, Rally a Sprint. Náhrada při ztrátě klíče či vadném zámku. Zachovává originální funkce a snadno se vymění.
Zahrnuje zámek sedla a dva klíče s nápisem Yamaha, určené pro použití na motocyklech Yamaha, konkrétně pro modely DT 50 M a RD 50 M.
Zámek sedla, vhodný pro Aprilia Amico, Area 51, Scarabeo, SR 50. OEM číslo: AP8201564.
Zámek sedla, vhodný pro Aprilia Futura, Gulliver, Rally, SR 50. OEM číslo: AP8201747.
Zámek schránky na nářadí vhodný pro mnoho různých modelů Puch Mofa Moped Mokick, například MS, VS, MV, VZ a další modely Puch.
Nacházíte se na straně 260 z 289.