Nastavení
Nová registraceZapomenuté heslo
Zesílená rozeta JT Sproket Tuning ve špičkové kvalitě pro různé mopedy Yamaha jako DT 50, RD 50, FS 1, TY 50, DT 80, GT 80, TZR 80 a další.
Rozeta pro náboj kola Sachs používaná u různých motocyklů Hercules K 50 a MK 50 Mokick. Montována u různých provedení těchto modelů.
Rozeta Esjot z kvalitní oceli pro optimální přenos síly. Vhodná pro Puch Monza 6 SL, Cobra GT, GTL, 80, KTM a Hercules. Vyrobeno v Německu, dlouhá životnost.
Rozeta Esjot pro mopedy Zündapp Bergsteiger Mofa Moped. Špičková kvalita od prvovýrobce Zündapp. Vyrobeno v Německu.
Esjot rozeta vyrobená v Německu, vhodná pro Hercules MK 3 M, MK 4 M a MK 5 M Moped Mokick, stejně tak pro mnoho dalších modelů.
Puch Maxi Esjot rozeta vyrobená v Německu nabízí špičkovou kvalitu. Puch Maxi Esjot s německou výrobou a špičkovou kvalitou.
Rozeta ESJOT z kvalitní oceli pro Puch X 30 Turbo, Maxi GS 2, Mofa Moped a KTM. Nabízí vysokou odolnost, dlouhou životnost a spolehlivý přenos síly.
Pastorek hlavní hřídele ve špičkové kvalitě ze starých skladových zásob, vhodný pro použití se značkou Sachs i Pedal, pastorek.
Distanční pouzdro náboje pro ložiska kola, pasuje na náboje, vhodné pro Kreidler Florett RS K54/53, LF LH Eiertank GT TM a mnoho dalších modelů.
Distanční pouzdro zadního kola vhodné pro řadu motocyklů Zündapp včetně ZD, ZR, ZB, ZX a ZA. Špičková kvalita, vyrobeno v Německu.
Rozpěrka hlavního stojanu pro Zündapp GTS, C 50 Sport a KS 80, originálně zabalená v původním balení pro uvedené modely.
Rozpěrka náboje kola pro ložisko kola. Vhodná pro modely Kreidler Florett Flory a mnoho dalších, určena pro použití v náboji kola.
Nacházíte se na straně 900 z 2690.