Nastavení
Kabelová průchodka vhodná pro motory Sachs 50, 504 a 505 s ručním nebo nožním řazením, používána u značek Hercules, Miele, DKW, Rixe, KTM a dalších.
Plynová rukojeť s gumou, stará verze. Vhodná pro ovladače Magura a stroje Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch aj. Kvalitní replika.
Gumová sada držáků světlometu vhodná pro modely Hercules Prima Mofa Moped M a další. Určeno k upevnění světlometu. Tato sada je gumová.
Gumová zástěrka od Bibia vhodná pro Zündapp, Kreidler, Hercules, Puch, Simson a další značky. Kult ze 70. a 80. let.
Gumové uložení motoru pro uchycení na mopedech Hercules Prima MX M DKW KTM a další mopedy s motorem Sachs typ 504 nebo 505.
Levé gufero klikové hřídele pro motor Sachs 504 505. Vhodné pro Hercules Prima M, KTM, Rixe, DKW Mofa, Moped a Mokick.
Velké těsnění vzduchového filtru karburátoru pro Hercules Mofa Moped s motorem typ 50 vhodné také pro DKW KTM a Rixe atd.
Guma zadního světla v špičkové kvalitě pro Mofa, Moped a Mokick z 50. a 60. let, např. Zündapp, Kreidler, Puch, Miele, DKW. Kvalitní replika.
Dvourychlostní řadicí rukojeť s blokovou gumou pro motory Sachs 504 a 505, montovaná u Hercules Prima, KTM, Zündapp Bergsteiger a dalších.
Gumový doraz nosiče pro Hercules Prima M Optima a další modely. Spolehlivě chrání před nárazy nosiče do kovu a tiší kontakt.
Sada dvou gumových dorazů Drilastic ve špičkové kvalitě, vyrobeno v Německu, vhodné pro vybrané modely Hercules Prima, Supra a Jogging.
Univerzální gumový držák pro kabely a bowdeny. Vhodné pro Piaggio Ciao, Hercules Prima, Kreidler, Simson, Zündapp, Puch, KTM, DKW, Rixe, NSU a další.
Nacházíte se na straně 11 z 67.