Pružina stojánku Buzzetti 100mm
Kód: BZA30311Detailní popis produktu
Pokud hledáte kvalitní náhradní díl nebo nářadí na Váš skútr nebo motorku, tak italský specialista Buzzetti je tu pro Vás. Velmi speciální přípravky jsou tu připraveny Vám ulehčit práci při běžném servisu nebo při generálních opravách. Vše ve 100% kvalitně Made in Italy.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavní a boční stojany |
|---|---|
| EAN: | 4250809516936 |
| Univerzální: | Ano |
| Univerzální díl: | Ano |
Hlavní stojan ve špičkové kvalitě určený pro Puch Monza a pro kategorie Mofa, Moped a Mokick. Vhodný pro uvedené stroje.
Černý hlavní stojan značky Buzzetti. Vhodný pro Honda SH 125 a SH 150 od roku výroby 2020, v černé barvě pro uvedené modely.
Obsah balení podle obrázku produktu. Hlavní stojan je dodáván bez malých dílů.
Pružina hlavního stojanu ve špičkové kvalitě. Vhodná pro Velo Solex a určená pro použití s tímto typem stojanu. Nabízí vysoký standard provedení.
Pružina hlavního stojanu vhodná pro modely Hercules Mofa, Moped a Mokick. Určena pro použití u těchto typů. Vhodná pro uvedené stroje.
Zesílený hlavní stojan Venandi o délce 290 mm (+5 cm oproti původnímu) z hliníku vhodný pro Simson S50, S51, S53, S70, S83.Obsah balení:1x hlavní stojan1x pouzdro2x pružina1x...
Pružina hlavního stojanu v top kvalitě vyrobená v Německu vhodná pro Zündapp Super Combinette a Sport Combinette a další modely.
Čep uložení hlavního stojanu pro Zündapp Bergsteiger M25, M50, Mofa a Moped typ 434. Vyroben v Německu a dlouhodobě testován na Way of Ella v USA.
Hlavní stojan s pružinou pro Mofas MBK 51. Vhodný pro tento model a určen k použití s Mofas MBK 51. Kompatibilní s Mofas MBK 51.
Černý boční stojan značky Buzzetti pro Malaguti F12. Černé provedení a kompatibilita s tímto modelem.
Hlavní stojan se šrouby a pružinou, vhodný pro Mobylette MBK 51. Stojan je se šrouby a pružinou a je určen pro Mobylette MBK 51.
Boční stojan pro Zündapp C 50 Sport GTS KS. Po úpravách lze použít i na CS CX. A kvalita, velmi dobré zpracování a dlouhá životnost.
Guma bočního stojanu určená pro modely Honda Monkey, Dax, MT, MTX, XL, CT a ST, kompatibilní i s řadou dalších modelů.
Chromovaný boční stojan pro Honda MB 5, MB 50 a Mokick, případně i MB 8 80. Před nákupem prosím ověřte kompatibilitu.
Boční stojánek Buzzetti černá, Piaggio 1 Elettrico 2021, Piaggio 1 Active Elettrico 2022
Sada zátků hlavního stojanu Kreidler ze starých skladových zásob, vhodná pro Flory MF Mofa Moped. Vkládají se do spodní části stojanu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Buzzetti S.R.L |
|---|---|
| Adresa : | Via Ronchetti 11 21040 Oggiona, Italy |
| E-mail : | info@buzzetti.com |