Zadní brzdové lanko černé pro Puch VS 50 D
Kód: MG00084113Detailní popis produktu
Zadní brzdové lanko připravené k montáži ve špičkové kvalitě pro Puch VS 50 D 3 Gang a další modely
Kvalita Made in Germany, žádný levný import.
Pasuje také na jiné modely, doporučujeme předchozí dotaz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové lanka |
|---|---|
| EAN: | 4057233159414 |
| Modely: | VS 50 Colibri 48,8ccm 1-válec 2T, chlazení ventilátorem 2,0PS 2-kvalt (3-kvalt) manuální řazení 40km/h 1956-1962 |
| Značky: | Puch |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Předmontované lanko ruční brzdy pro Zündapp Falconette a Sport Combinette Mofa Moped. Kvalita Made in Germany. Možné i pro jiné modely, ověřte předem.
Kompletní zadní brzdové lanko v šedé barvě, připravené k montáži, vhodné pro DKW, Victoria a Zweirad Union Blechbanane.
Nipl pro lanka vhodný pro Tomos NT. Tento nipl je určen k použití s lanky a je kompatibilní s modelem Tomos NT. Vhodný pro Tomos NT.
Brzdové lanko připravené k montáži pro Puch R 50 V vyrobené v Rakousku. Vhodné i pro další modely. K dispozici mnoho lanek a sad, stačí se zeptat.
Špičkové brzdové lanko připravené k montáži pro Mobylette N140 a N150. Vyrobeno u prvovýrobce. Vhodné i pro jiné modely, nabídka na dotaz.
Brzdové lanko zadního kola, vyrobené v Německu, vhodné pro Zündapp Automatic Moped typ 444. Další lanka a sady Bowdenových lanek v e shopu.
Brzdové lanko pro Peugeot Fox Mofa Moped určené pro zadní kolo. Nabízí špičkovou kvalitu zpracování a provedení. Pro tento model.
Kompletní brzdové lanko pro Zündapp CS 50, připravené k montáži. Kvalitní výroba v Německu. Vhodné i pro další modely. Lanka a sady pro více modelů dostupné.
Brzdové lanko špičkové kvality vyrobené v Německu. Připravené k montáži, vhodné pro KTM Bora Mofa a moped. Kvalitní německé zpracování.
MOGA zadní brzdové lanko v šedé, kvalita z Německa, vhodné pro Solo 712 713 Mofa Moped, číslo dílu 73 00 185. Před koupí ověřte rozměry.
Kompletní přední brzdové lanko pro skútr KTM Ponny 2, připravené k montáži. Kvalitní výroba v Německu. K dispozici mnoho dalších lanek.
Kompletní brzdové lanko v top kvalitě vyrobené v Německu pro Zündapp GTS 50 C 50 Sport. Na dotaz jsou k dispozici i další lanka a sady pro Zündapp.
Kvalitní lanko ruční brzdy pro Victoria Vicky 4 a dvourychlostní Moped Mokick. Vyrobeno v Německu. Připraveno k montáži. Vhodné pro mnoho modelů Zündapp.
Brzdové lanko připravené k montáži pro Zündapp a více modelů včetně typu 447. Vyrobeno v Německu a vyznačuje se špičkovou kvalitou.
2dílná sada brzdových hadic MOGA pro Hercules Ultra 50 80 KKR. Včetně těsnicích podložek. Brzdné chování odpovídá originálu díky měkčímu tlakovému bodu.
Černé přední brzdové lanko pro Zündapp Star 1 a 2 typ 462. Robustní PVC plášť, plynulá obsluha, lepší kontrola a bezpečnost. Ideální náhrada.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Moped Garage Online GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Akazienweg 17 68809 Neulußheim, Germany |
| E-mail : | info@moped-garage.net |