Výfuková příruba ocel 28 mm 330 mm pro DKW, Göricke, Gritzner, KTM, Hercules MP 4
Kód: MG00001450Detailní popis produktu
| Popis | Výfukové koleno ve špičkové kvalitě s 28 mm připojením, dlouhá verze, vhodné pro mnoho Mofa, Moped, Mokick z 50. a 60. let s motorem Sachs 50 MB ML, například DKW, Göricke, Gritzner, KTM, Hercules MP 4. Rozměry: připojení 28 mm, bez ohybu, celková délka cca 330 mm, celková výška cca 180 mm. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a náhradní díly pro výfuky |
|---|---|
| EAN: | 4057233044819 |
| Modely: | Mopedy |
| Značky: | Hercules |
| Univerzální: | Ne |
| Univerzální díl: | Ne |
Uzavírací zátka výfuku s univerzálním použitím. Pasuje pro Zündapp, Kreidler, Hercules a Puch Mokick, stejně tak pro Moped.
Tlumič výfuku VOCA s hliníkovou koncovkou a karbonovým tělem. Hodí se pro výfuky Metrakit, SCR, Barikit, VOCA BigBore, Rookie, Warrior, Blaze, MJC, KRM
VOCA tlumič výfuku s CNC koncovkou ze světle modře eloxovaného hliníku a karbonovým tělem, kompatibilní s výfuky Metrakit SCR Barikit VOCA Blaze MJC KRM
Tepelný štít na výfuk pro Derbi Senda, Aprilia SX a RX a Gilera SMT a RCR od roku 2011 do ukončení výroby. Vhodný pro originální výfukové soustavy.
Výfukové koleno vhodné pro Puch Maxi Mofa. Hodí se pro tento model a je určeno jako součást výfukové soustavy tohoto stroje.
Sada upevňovacích čepů s maticemi pro výfuk pro Harley Davidson. Špičková kvalita, vyrobeno v USA, maticím dodává lesk chromované provedení.
Výfukové koleno s přírubou pro připojení k válci pro Zündapp ZA ZR ZD typ 446 447 a další. Určeno pro originální nastavení.
Červené hliníkové koncovky VOCA pro koncový tlumič výfuku. Dodávka obsahuje O kroužky a nerez šrouby. Lichoběžníkový design, gravírované logo CNC obrábění.
VOCA tlumič výfuku s růžovým tělem a černou koncovkou, kompatibilní s řadou výfukových systémů, kompaktní a odolný vůči vysokým teplotám.
VOCA tlumič v modrém provedení s černou koncovkou kompatibilní s výfuky Metrakit SCR Barikit VOCA a dalšími značkami kompaktní a odolný vůči teplu
Matice výfukového kolena pro Sachs 50, vhodná pro mnoho Mofa, Moped a Mokick a pro malé stroje značek Hercules, DKW, Miele, Gritzner a Göricke.
Modrá hliníková koncovka VOCA pro tlumič výfuku dodávaná s O kroužky a nerezovými šrouby má skořepinu s lichoběžníkovým tvarem a vygravírované logo.
Utěsňovací šňůra výfuku pro Kreidler Flory Florett, Zündapp, Hercules a Puch Mofa Moped. Určena k instalaci mezi výfuk a koncovku.
Sada náhradního upevnění výfuku VOCA Cross Rookie pro motocykly Beta RR Enduro, obsahuje všechny potřebné díly pro montáž.
Tyrkysová koncovka VOCA pro koncový tlumič s novým lichoběžníkovým designem a vygravírovaným VOCA logem. Vhodná pro specifické modely tlumičů.
Svorka výfukového kolena vhodná pro Piaggio Vespa Ciao Citta Mofa Moped Mokick a další mopedy jako Hercules Kreidler Puch Simson.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Racing Planet Vertrieb GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Löbstedter Str. 50 07749 Jena, Germany |
| E-mail : | info@racing-planet.de |