Výfuk Stage6 R/T FL 100 Drag Race černá
Kód: S6-9616621/BKDetailní popis produktu
Drag Race výfuk Stage6 R/T FL 100, černý high-end výfuk od specialisty na 2-taktní tuning Stage6 R/T, speciálně vyvinutý pro FL válce. Jedná se o klasický závodní výfuk z tenkých ocelových kuželů pečlivě ručně svařovaných, vyrobený v Itálii. Jak je u špičkových systémů obvyklé, je dodáván v racing-finish, tedy nelakovaný a neošetřený. Doporučujeme pravidelně nanášet sprej s tukem, aby se zabránilo předčasné korozi. Součástí je černý Stage6 R/T CNC koncový tlumič. Tvar a objem byly speciálně přizpůsobeny válci Stage6 R/T FL100 pro dosažení maximálního výkonu. Systém je dodáván bez příruby, protože ta je součástí pístní sady R/T FL100. Tento výfuk Stage6 R/T je určen náročným tunerům a závodníkům, kteří chtějí ze svého válce získat absolutní maximum.
Upozornění: Pro použití tohoto Stage6 R/T FL100 výfuku na jiném FL válci je nutné dodatečně použít sadu výfukové příruby Stage6 R/T 100cc FL.
- Přizpůsobeno časování válce S6 R/T FL100
- Příruba není součástí balení
- Přímá střední trubka Drag Race provedení
- Včetně černého CNC koncového tlumiče: vnitřní průměr 23 mm / vnější průměr 60 mm / délka 229 mm
- Uchycení ESD: 2 šrouby
- Rozteč šroubů ESD: 43 mm
- Určeno pro montáž na klikové skříně 2Fast / Polini / Malossi
- Závodní výfuk: neschváleno pro provoz na pozemních komunikacích
Jednoduché zvýšení výkonu bez nové výfukové soustavy. Výměna kolena bez rezonanční trubky zlepší vytáčení motoru a vzhled zůstane jako originál.
Vysoce výkonný výfuk R PRO od Yasuni s modrým koncovým tlumičem vhodný pro skútry se stojatým motorem Peugeot, zlepšuje odezvu a poměr výkonu k hmotnosti.
Yasuni sportovní výfuk pro Peugeot 103 SP/RCX nabízí kvalitní zpracování, zlepšení výkonu v nízkých a středních otáčkách, pravostrannou montáž, sportovní vzhled a platné EU...
Fialový výfuk Yasuni pro Peugeot 103 zvyšuje sportovní výkon díky lepšímu odvodu spalin a nabízí robustní konstrukci a dlouhou životnost pro jezdce.
Pro CPI, Keeway a Generic nabízíme koleno výfuku, které odstraní omezení a dá motoru plný výkon. Volitelně v černé nebo chromu.
Náhradní katalyzátor Arrow, je vhodný pro výfuky Arrow, které jsou určené například pro skútry Yamaha T-Max 530 (2017-2019) a Yamaha T-Max 560 (2020), Honda ADV 350 a Kymco AK...
Yasuni R PRO s černým koncovým tlumičem zlepšuje odezvu motoru a poměr výkon/hmotnost. Vhodný pro skútry s motorem Minarelli. Má zkušební číslo EU.
Yasuni R sportovní výfuk pro skútry vyvinutý z Yasuni Z pro lepší výkon. Má fialově eloxovaný koncový tlumič, montážní díly v balení, pasuje na Minarelli, má EU zkušební číslo
Výfuk Turbo Kit GMax 4T pro Suzuki Burgman 400i zlepšuje vzhled, zvuk a ovladatelnost. Má DB-killer a schválení platné v rámci EU. Odolné provedení.
Černý výfuk pro MBK 51 nabízí sportovní tuning, lepší akceleraci a vyšší rychlost, racingový vzhled a dodává se s ABE pro silniční provoz
Klasický sportovní výfuk pro dvoutaktní skútry. Po správném doladění se zvedne maximální rychlost i zrychlení.
Yasuni sportovní výfuk zvyšuje výkon v nízkém a středním pásmu, je precizně zpracovaný s lehkým tlumičem a racingovým vzhledem. Schváleno v EU.
Yasuni výfuk R PRO s černým koncovým tlumičem pro Peugeot a Derbi skútry zlepšuje odezvu motoru a poměr výkon/hmotnost a má EU zkušební číslo
Nenápadně zvýší výkon bez výměny celé soustavy. Nahrazení svodu bez rezonanční trubky pomůže motoru točit víc a vypadá jako originál.
Klasický sportovní výfuk pro dvoutaktní skútry. Po správném doladění se zvedne maximální rychlost i zrychlení. Tento výfuk je vhodný pro stroje Honda X8R a Sky.
Závodní výfuk Tecnigas BIG RS vhodný pro Aprilia SR 125, Gilera DNA a Runner, Piaggio Skipper a Typhoon. Dodáván s montáží a černým tlumičem
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Stage6 GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Eschberger Weg 43 66121 Saarbrücken Deutschland |
| E-mail : | info@stage6-racing.com |