Válečkový nipl lanka spojky 1745 mm 1945 mm 6 mm pro Piaggio, Vespa PK 50
Kód: MG00084248Detailní popis produktu
Spojkové lanko pro Piaggio Vespa PK 50 skútr, stará verze s válečkem, vyrobeno v Německu
Rozměry:
- vnější bowden: cca 1745 mm
- délka vnitřního lanka: cca 1945 mm
- průměr válečku: cca 6 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spojkové lanko |
|---|---|
| EAN: | 4057233160755 |
| Univerzální díl: | Ne |
Kompletní spojkové lanko připravené k montáži určené pro Yamaha DT 50 MX. Nabízí plně sestavené provedení, vhodné k okamžité instalaci.
Lanko spojky špičkové kvality, připravené k montáži. Nabízí úroveň prvovýroby a spolehlivé provedení. Vyrobeno v Japonsku.
Kompletní lanko spojky pro Zündapp Bergsteiger s vysokými řídítky, připravené k montáži. Kvalita Made in Germany. Dostupná i další lanka a sady pro Zündapp.
Lanko spojky Naraku Premium pro Rieju MRT 50 Euro4 a Euro5, ručně vyrobené v Rakousku, odolné, lehce se ovládá a má dlouhou životnost. Neláme se a je mazané na dlouho.
Černé lanko spojky určené pro Kreidler Mofa Mokick. Vhodné pro tento název, černé provedení pro spojkové ovládání uvedeného.
Kompletní spojkové lanko připravené k montáži vhodné pro Simson S 51 a S 70 Enduro Mokick. Špičková kvalita vyrobeno v Německu.
Lanko spojky připravené k montáži pro Puch R 50 V, vyrobené v Rakousku. Vhodné i pro jiné modely po dotazu. K dispozici mnoho lanek a sad Puch.
Spojkové lanko připravené k montáži, vhodné pro Zündapp KS 50 Water Cooled TT, Super Sport a Sport. Určeno pro tyto varianty modelu.
Vnitřní lanko spojky ve špičkové kvalitě, vyrobené v Itálii, vhodné pro Piaggio APE 50. Určeno pro tento konkrétní model.
Připravené spojkové lanko v šedé barvě pro Hercules K 50 RE a K 50 SE v kvalitě originálního výrobce. V e shopu je mnoho lanek pro běžné Mofa, Moped a Mokick.
Vysoce kvalitní spojkové lanko vyrobené v Německu, vhodné pro skútr Lohner. V eshopu je k dispozici mnoho lanek a sad.
Připravené k montáži spojkové lanko pro Kreidler Florett. Vyrobeno v Evropě specializovaným podnikem ve špičkové kvalitě.
Šedé spojkové lanko vhodné pro Goggo 200, T 55 Luxus a skútr Glas Isaria. Špičková kvalita od MOGA, vyrobeno v Německu.
Šedý spojkový lanovod připravený k montáži pro Hercules K 50 Sprint MK 50, kvalita Made in Germany. K dispozici mnoho lanovodů a sad pro Zündapp.
Špičkové spojkové lanko připravené k montáži pro Zündapp. Kvalita Made in Germany. K dispozici mnoho lanek a sad pro téměř všechny modely Zündapp.
Špičkové lanko spojky připravené k montáži, vyrobené v Německu. Vhodné pro Dürkopp Dianette Moped verze 1, s niplem jako na obrázku.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Moped Garage Online GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Akazienweg 17 68809 Neulußheim, Germany |
| E-mail : | info@moped-garage.net |