Vahadlo sací Polini, 4V hlava, Honda XR 50, Polini XP4T
Kód: 293.0106Detailní popis produktu
Popisek produktu připravujeme. Děkujeme za trpělivost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlava válce |
|---|---|
| EAN: | 4250809561998 |
| Univerzální díl: | Ne |
Hlava válce Schmitt RD Style 60ccm, Simson S51, S53, SR50, KR51/2
Sportovní hlava válce Parmakit ve špičkové kvalitě, s upraveným spalovacím prostorem pro znatelné zvýšení výkonu a rychlejší výměnu plynů.
Hlava válce pro tuningové sady od Airsal Swiing a Athena vhodná pro Puch Maxi S a N X30 Sport NS a NL X30 Sport NG 2A a Supermaxi
Náhradní příruba připojení vody k válci Malossi.
Schmitt Hlava válců RD-Style s obrysem spalovací komory pro 50ccm vhodná pro motor Simson
Náhradní hlava válce Naraku, je vhodná pro válce Naraku 70 ccm (NK102.53), které jsou určené pro stroje Derbi Senda, GPR, GSM, SMT, RCR a Zulu s motory EBE / EBS.
Hliníková hlava pro Tomos zlepšuje výkon i spalování díky upravené konstrukci. Vhodná pro optimalizaci chování motoru a spolehlivé chlazení.
Adaptér pro teplotní čidlo, vhodný pro Derbi Senda, Aprilia RX 50, SX 50, Gilera RCR, SMT D50B0 Euro4 2018-. Závity adaptéru M14x1,5mm a M12x1,5mm pro čidlo: Piaggio 640485.
Hlava válce Schmitt RD Style pro Simson S51 M500. Výkonná s agresivním vzhledem a lepším chlazením pro upravené mopedy Simson. Nehodí se pro Sportfreund.
Černá hlava válce od DMP pro sady válců, vhodná pro Tomos A3 a A35. Určena pro použití s modely Tomos A3 a A35 v černé barvě.
Náhradní matka M7 je vhodná například pro hlavy válců na motorech Minarelli, Kymco, MBK, Yamaha, CPI, Keeway. V sadě jsou 4 kusy matic.
Hlava válce s dlouhým ventilem vhodná pro čtyřtaktní motor GY6 50 ccm Euro4/Euro5. Hlava válců má dlouhé ventily (69,5 mm).
Sada matek hlavy válce Polini M7 (4 ks), je vhodná například pro skútry 50ccm Vespa PK, Special, XL Classic a také na originální hlavu válce motorů Piaggio / Derbi D50B0.
Tuningová hliníková hlava válce Schmitt 70 ccm (vrtání 45mm), je ve špičkové kvalitě. Tato hlava válce má větší a silnější chladicí žebra pro lepší chlazení. Hlava válce...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Polini Motori SpA |
|---|---|
| Adresa : | Viale Piave 30 24022 Alzano Lombardo Bergamo, Italy |
| E-mail : | info@polini.com |