Těsnící papír Artein do 120°C
Kód: 17111 17116 17119 17107 17112 17117 17120 17108 17110 17113 17114 17115 17118 17121 17122 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Těsnící papír od firmy Artein s odolností do 120°C. Těsnící papír se dělá v několika rozměrech i tloušťkách. Velmi dobře těsnění jak olej tak benzin a použijete všude tam, kde potřebujete vyrobit nějaké těsnění vlastní výroby. Velice kvalitní výrobek od Španělského výrobce Artein, který můžem jen doporučit.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Těsnění, sady těsnění |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Univerzální díl: | Ano |
Špičkové gufero klikové hřídele Drilastic z Německa, vhodné pro Adler M 100 Junior, MR 100 Junior, Motorroller M 150, MB 150, M 200 Favorit, MB 201
Těsnicí kroužek Gurtner pro modely Peugeot 101 102 a 103. Určený pro montáž mezi vzduchový filtr a karburátor.
Sedmidílná sada simeringů a O kroužků pro Kreidler Florett Eiertank Super 4, RM, RMC a další stroje se čtyřstupňovým motorem s nožním řazením.
Tato pětidílná sada gufer motoru je vhodná k použití u modelů Puch MV a MS a také u Monza Mofa a Moped s rokem výroby od 1969.
Těsnicí guma pro kabel zapalování umožňuje průchod kabelu v bloku motoru. Vhodná pro různé motory ILO z 50. a 60. let s otvory pro vedení kabelů.
Gufero pro tlumič pérování vhodné pro MZ ES ETS ETZ TS AWO Sport Hercules a Sachs s kovovým vnějším rámem pro použití v uvedených modelech
Sada těsnění válce od swiing pro motory Puch E50, Z50 X30 Sport a vzduchem chlazené ZA50. Obsahuje těsnění pod válec, hlavy, sání a výfuku.
Gumové těsnění pro vzduchové filtry karburátorů SSB a Sachs a pro Hercules DKW KTM a Rixe. Utěsní, brání falešnému vzduchu a zlepšuje chod motoru.
Těsnění výfuku pro Puch Maxi zajišťuje těsné spojení výfuku a svodu, brání únikům a ztrátám výkonu, snadno se montuje a dlouho vydrží.
Zesílené těsnění hlavy válce je vhodné pro NSU Quickly TT a TTK a také pro modely S 2, F 23, L N a Cavalino
Pětidílná sada simeringů a O kroužků motoru od BAC, vhodná a určená konkrétně pro modely Hercules Saxonette a Spartament Mofa.
Těsnění Artein pro víko karburátoru. Vhodné pro mofa a mopedy Tomos a Piaggio s karburátorem Dellorto SHA pro dané modely.
3dílná sada těsnění pro Kreidler Florett Eiertank včetně LF, LH a RMC. Zajišťuje přesné utěsnění, spolehlivý provoz a podporuje výkon.
Střední těsnění motoru, v top kvalitě a vyrobené v Německu, je vhodné pro Zündapp M 50/25 Typ 434 Bergsteiger, tedy pro tento model.
Těsnění kolena výfuku vhodné pro Hercules Saxonette Spartament. Určeno k použití na tomto modelu v místě kolena výfuku přímo.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.