Šedé spojkové lanko s niplem pro Dürkopp Dianette
Kód: MG00084656Detailní popis produktu
Lanko spojky připravené k montáži
v top kvalitě, vyrobené v Německu, vhodné pro Dürkopp Dianette Moped verze 2, včetně niplů dle obrázku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brzdové lanka |
|---|---|
| EAN: | 4057233164821 |
| Univerzální díl: | Ne |
Univerzální vnitřní lanko spojky a brzdy vhodné pro různá Mofa Moped Mokick a skútry. Vhodné i jako zadní brzdové lanko.
Brzdové lanko špičkové kvality vyrobené v Německu. Připravené k montáži, vhodné pro KTM Bora Mofa a moped. Kvalitní německé zpracování.
Plynové lanko ve špičkové kvalitě připravené k montáži pro Hercules MK 3X a MK 4X Mokick. Další lanka a sady pro téměř všechny modely Hercules.
Předem sestavené šedé plynové lanko pro Miele K 50 a K 50 S a pro Hercules, Rixe, DKW, KTM, Gritzner, Bauer a Göricke. Špičková kvalita, vyrobeno v Německu.
Připravené lanko plynu pro skútry Zündapp R 50 a RS 50, vyrobené v Německu. Vhodné i pro další modely. Nabízíme i další lanka a sady.
Kompletní přední brzdové lanko připravené k montáži pro Hercules Saxonette. K dispozici jsou i další lanka a sady pro většinu modelů Hercules.
Náhradní lanko zadní bubnové brzdy PTFE je vhodné pro skútry Piaggio TPH, NRG, Storm, Gilera Storm. Vysoké samomazné vlastnosti materiálu PTFE umožňují velmi dobré klouzání...
Kompletní lanko nožní brzdy ve špičkové kvalitě, připravené k montáži. Vhodné pro Puch VZ 50 V. Kvalita vyrobeno v Německu.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Moped Garage Online GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Akazienweg 17 68809 Neulußheim, Germany |
| E-mail : | info@moped-garage.net |